Menu
Ваш кошик

Преднізолон ампули 30мг 1мл № 3 *

Преднізолон ампули 30мг 1мл № 3 *
Преднізолон ампули 30мг 1мл № 3 *
69.50грн.
Без ПДВ: 69.50грн.

*Зовнішній вигляд упаковки товару може відрізнятися від зображеного на фотографії.

*Ціна і наявність актуальні і діють тільки для покупки онлайн.


Способи доставки
Самовивіз
бесплатно
Доставка кур`єром Нової пошти по Києву
от 50 грн.
Доставка у відділення Нової пошти
от 45 грн.
Список аптек мережі «Країна Здоров’я», де можна купити сьогодні.
При відсутності, товар можна доставити протягом 24 годин в в аптеку або зручним способом доставки по Києву і області.
Адреса аптеки Час роботи і телефон Наявність товару Мапа

Аптека №12 (Васильків)

м.Васильків вул.Грушевського, 26

Пн-Нд з 8:00 до 20:30;

(04571) 244 62

Під замовлення Дивитись

Аптека №13 (Калинівка)

Васильківський р-н смт.Калинівка вул.Центральна, 84

Пн-Пт з 8:00 до 18:00; Сб-Нд - Вихідні

(04571) 415 96

Під замовлення Дивитись

Аптека №14 (Плесецьке)

Васильківський р-н с.Плесецьке вул.Центральна, 57

Пн-Пт з 8:00 до 20:00; Сб-Нд з 8:00 до 19:00;

(04571) 467 25

Під замовлення Дивитись

Склад

діюча речовина: prednisolone;

1 мл розчину містить преднізолону натрію фосфату в перерахуванні на преднізолон 30 мг;

допоміжні речовини: динатрію едетат, натрію гідрофосфат додекагідрат, калію дигідрофосфат, етанол 96 %, пропіленгліколь, вода для ін’єкцій.

Лікарська форма

Розчин для ін’єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна або злегка забарвлена рідина.

Фармакотерапевтична група

Кортикостероїди для системного застосування. Глюкокортикоїди. Преднізолон. Код АТХ Н02А В06.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Чинить протизапальну, протиалергічну, імунодепресивну, протишокову та антитоксичну дію. У відносно великих дозах пригнічує активність фібробластів, синтез колагену, ретикулоендотелію і сполучної тканини (гальмування проліферативної фази запалення), затримує синтез і прискорює катаболізм білка у м’язовій тканині, але підвищує його синтез у печінці. Протиалергічні та імуносупресивні властивості лікарського засобу зумовлені гальмуванням розвитку лімфоїдної тканини з її інволюцією при тривалому застосуванні, зниженням кількості циркулюючих Т- і В-лімфоцитів, пригніченням дегрануляції тучних клітин пригніченням продукування антитіл.

Протишокова дія лікарського засобу зумовлена підвищенням реакції судин на ендо- та екзогенні судинозвужувальні речовини, з відновленням чутливості рецепторів судин до катехоламінів і підсиленням їх гіпертензивного ефекту, а також затримкою виведення з організму натрію і води.

Антитоксична дія лікарського засобу пов’язана зі стимуляцією у печінці процесів синтезу білка і прискоренням інактивації у ній ендогенних токсичних метаболітів і ксенобіотиків, а також із підвищенням стабільності клітинних мембран, зокрема гепатоцитів.

Підсилює у печінці депонування глікогену та синтез глюкози з продуктів білкового обміну. Підвищення рівня глюкози в крові активізує виділення інсуліну. Пригнічує захоплення глюкози жировими клітинами, що призводить до активації ліполізу. Однак внаслідок збільшення секреції інсуліну відбувається стимуляція ліпогенезу, що сприяє накопиченню жиру. Знижує всмоктування кальцію в кишечнику, підвищує вимивання його з кісток та екскрецію нирками. Пригнічує вивільнення гіпофізом адренокортикотропного гормону і β-ліпотропіну, у зв’язку з чим при тривалому застосуванні лікарський засіб може сприяти розвитку функціональної недостатності кори надниркових залоз.

Головними факторами, що обмежують тривалу терапію преднізолоном, є остеопороз і синдром Іценка-Кушинга. Преднізолон пригнічує секрецію тиреотропного та фолікулостимулюючого гормонів.

У високих дозах може підвищувати збудливість тканин мозку і сприяти зниженню порога судомної готовності.

Стимулює надмірну секрецію соляної кислоти і пепсину у шлунку, у зв’язку з чим може сприяти розвитку пептичної виразки.

Фармакокінетика.

При внутрішньом’язовому введенні всмоктується в кров швидко, але порівняно з досягненням максимального рівня у крові фармакологічний ефект лікарського засобу значно запізнюється і розвивається 2–8 годин. У плазмі крові більша частина преднізолону зв’язується з транскортином (кортизолзв’язуючим глобуліном), а при насиченні процесу – з альбуміном. При зниженні синтезу білка спостерігається зниження зв’язуючої здатності альбумінів, що може спричинити збільшення вільної фракції преднізолону і як наслідок – прояв його токсичної дії при застосуванні звичайних терапевтичних доз. Період напіввиведення у дорослих – 2–4 години, у дітей – коротший. Біотрансформується шляхом окиснення переважно у печінці, а також у нирках, тонкій кишці, бронхах. Окиснені форми глюкуронізуються або сульфатуються і у вигляді кон’югатів виводяться нирками.

Близько 20 % преднізолону екскретується з організму нирками у незміненому вигляді, невелика частина виділяється з жовчю.

При захворюваннях печінки метаболізм преднізолону уповільнюється і знижується ступінь його звязування з білками плазми крові, що призводить до збільшення періоду напіввиведення лікарського засобу.

Показання

Внутрішньом’язове, внутрішньовенне введення:

  • системні захворювання сполучної тканини: системний червоний вовчак, дерматоміозит, склеродермія, вузликовий періартрит, хвороба Бєхтєрєва;
  • гематологічні захворювання: гостра гемолітична анемія, лімфогранулематоз, гранулоцитопенія, тромбоцитопенічна пурпура, агранулоцитоз, різні форми лейкемії;
  • шкірні хвороби: звичайна екзема, мультиформна ексудативна еритема, пухирчатка звичайна, еритродермія, ексфоліативний дерматит, себорейний дерматит, псоріаз, алопеція, адреногенітальний синдром;
  • замісна терапія: Аддісонів криз;
  • невідкладні стани: тяжкі форми неспецифічного виразкового коліту і хвороби Крона, шок (опіковий, травматичний, операційний, анафілактичний, токсичний, трансфузійний), астматичний статус, гостра недостатність кори надниркових залоз, печінкова кома, тяжкі алергічні та анафілактичні реакції, гіпоглікімічні стани.

Внутрішньосуглобове введення:

  • хронічний поліартрит, остеоартрит великих суглобів, ревматоїдний артрит, посттравматичний артрит, артрози.

Протипоказання

Гіперчутливість до компонентів лікарського засобу.

Паразитарні та інфекційні захворювання вірусної, грибкової або бактерійної етіології, що існують зараз або нещодавно перенесені: простий герпес, оперізувальний герпес (віремічна фаза), вітряна віспа, кір; амебіаз, стронгілоїдоз (встановлений або підозрюваний); системний мікоз; активний туберкульоз.

Поствакцинальний період (тривалість 10 тижнів: 8 тижнів до та 2 тижні після вакцинації), лімфаденіт після щеплення БЦЖ.

Імунодефіцитні стани, спричинені ВІЛ-інфекцією.

Захворювання шлунково-кишкового тракту: виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, езофагіт, гастрит, гостра або латентна пептична виразка, нещодавно проведений анастомоз кишечника, неспецифічний виразковий коліт із загрозою перфорації або абсцедування, дивертикуліт.

Захворювання серцево-судинної системи: нещодавно перенесений інфаркт міокарда, декомпенсована хронічна серцева недостатність, артеріальна гіпертензія, схильність до тромбоемболічної хвороби.

Захворювання ендокринної системи: декомпенсований цукровий діабет, тиреотоксикоз, гіпотиреоз, хвороба Іценка-Кушинга.

Тяжка хронічна ниркова та/або печінкова недостатність (за винятком такого невідкладного стану, як печінкова кома), нефроуролітіаз.

Гіпоальбумінемія. Системний остеопороз. Міастенія гравіс. Тяжка міопатія. Продуктивна симптоматика при психічних захворюваннях, психози. Ожиріння (III–IV ступеня). Поліомієліт (за винятком форми бульбарного енцефаліту). Відкрито- та закритокутова глаукома, катаракта.

Для внутрішньосуглобових, періартикулярних ін’єкцій та для ін’єкцій в оболонки сухожиль, де наявна інфекція у ділянці введення або в оточуючих тканинах.

Для ін’єкцій безпосередньо в сухожилля.

Ін’єкції в спинальні або інші недіартродіальні суглоби.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодії

Очікується, що спільне лікування з інгібіторами CYP3A, включаючи продукти, що містять кобіцистат, підвищує ризик системних побічних ефектів. Слід уникати такої комбінації, якщо користь не перевищує підвищений ризик системних кортикостероїдних побічних ефектів, у цьому випадку необхідний ретельний моніторинг за станом пацієнта.

Можливі реакції при одночасному застосуванні преднізолону з іншими лікарськими засобами:

з гормонами щитовидної залози, індукторами печінкових ферментів, зокрема з барбітуратами, фенітоїном, піримідоном, карбамазепіном, рифампіцином – послаблення ефектів преднізолону внаслідок збільшення його системного кліренсу;

з рифампіцином, рифабутином, карбамазепіном, фенобарбітоном, фенітоїном, примідоном, ефедрином і аміноглютетимідом – зниження терапевтичного ефекту внаслідок посилення метаболізму кортикостероїдів;

з естрогенами (включаючи пероральні контрацептиви, до складу яких входить естроген), циклоспорином, інгібіторами CYP3A4, зокрема еритроміцином, кларитроміцином, кетоконазолом, дилтіаземом, апрепітантом, ітраконазолом, олеандоміцином – посилення терапевтичних та токсичних ефектів преднізолону, тому можливо знадобиться коригування дози;

з етопозидом – можливе інгібування метаболізму кортикостероїдами in vitro. Це може призвести до збільшення як ефективності, так і токсичності етопозиду, тому необхідно проводити моніторинг;

з антацидами – зниження всмоктування преднізолону;

з похідними саліцилової кислоти та іншими нестероїдними протизапальними лікарськими засобами – підвищення ймовірності утворення кровотеч і виразок слизової оболонки шлунка. Преднізолон зменшує рівень похідних саліцилової кислоти у сироватці крові, збільшуючи їх нирковий кліренс, а виведення стероїдів може призвести до саліцилатної інтоксикації. Лікарський засіб збільшує ризик розвитку гепатотоксичних реакцій парацетамолу внаслідок індукції печінкових ферментів та утворення його токсичного метаболіту. Аспірин слід використовувати обережно в поєднанні з глюкокортикостероїдами пацієнтам з гіпопротромбінемією;

з кумариновими антикоагулянтами та варфарином – їх ефективність може бути посилена одночасною терапією кортикостероїдами. Тому, щоб уникнути спонтанної кровотечі необхідний ретельний моніторинг міжнародного нормалізованого відношення (INR) або протромбінового часу;

з серцевими глікозидами – посилення токсичності останніх, а внаслідок виникаючої гіпокаліємії – підвищення ризику розвитку аритмій;

з гіпоглікемічними засобами – пригнічення гіпоглікемічного ефекту пероральних цукрознижувальних засобів та інсуліну;

з гіпотензивними лікарськими засобами – зниження ефективності останніх;

з трициклічними антидепресантами – підсилення ознак депресії, спричиненої прийомом преднізолону, та підвищення внутрішньоочного тиску;

з імуносупресантами – підвищення ризику розвитку інфекцій та лімфоми або інших лімфопроліферативних порушень, пов’язаних з вірусом Епштейна-Барра;

з діуретиками (петльові, тіазидні та ацетазоламід), карбеноксолоном, проносними та протигрибковими (амфотерицин В) засобами – підвищення ризику розвитку гіпокаліємії, тому супутнього використання слід уникати. Існує також підвищений ризик гіпокаліємії з одночасним застосуванням теофіліну і при високих дозах кортикостероїдів одночасно з високими дозами бамбутеролу, фенотеролу, формотеролу, ритодрину, сальбутамолу, сальметеролу і тербуталіну. Преднізолон посилює ризик розвитку остеопорозу при одночасному застосуванні з амфотерицином та інгібіторами карбоангідрази;

з кетоконазолом – знижується метаболічний і нирковий кліренс метилпреднізолону, що також можливо з преднізолоном;

з міфепристоном – можливе зниження дії кортикостероїдів протягом 3–4 днів;

з метотрексатом – можливе підвищення ризику розвитку гематологічної токсичності;

з м-холіноблокаторами, антигістамінними лікарськими засобами, нітратами – підвищення внутрішньоочного тиску та зниження ефективності антигістамінних лікарських засобів;

з нейролептиками, карбутамідом, азатіоприном – збільшення ризику розвитку катаракти;

з естрогенами, анаболічними лікарськими засобами, пероральними контрацептивами – прояви гірсутизму та вугрів. Можливе посилення впливу глюкокортикоїдів, тому в даному випадку необхідне коригування дози;

з живими противірусними вакцинами і на тлі інших видів імунізацій – збільшення ризику активації вірусів та розвитку інфекцій. Високі дози кортикостероїдів погіршують імунну відповідь, тому слід уникати застосування живих вакцин (див. розділ «Особливості застосування»);

з міорелаксантами на тлі гіпокаліємії – збільшення вираженості та тривалості м’язової блокади на тлі застосування міорелаксантів;

з антихолінестеразними засобами – виникнення м’язової слабкості у хворих на міастенію (особливо у пацієнтів з міастенією гравіс) і зменшення впливу на холецистографічні рентгенівські середовища;

з мітотаном та іншими інгібіторами функції кори надниркових залоз – можуть зумовлювати підвищення дози лікарського засобу;

з протиблювальними засобами – посилення протиблювального ефекту;

з ізоніазидом, мексилетином, празиквантелом – зниження їх плазмових концентрацій;

з соматотропіном (у високих дозах) – зниження ефекту останнього;

з еритроміцином – може пригнічувати метаболізм деяких кортикостероїдів;

з фторхінолонами – пошкодження сухожилля;

з ретиноїдами і тетрациклінами – можливе підвищення внутрішньочерепного тиску;

з циклоспорином – підвищує плазмові концентрації преднізолону. Такий самий ефект можливий з ритонавіром. Спостерігалися випадки виникнення судом. Оскільки одночасне введення цих лікарських засобів спричиняє взаємне уповільнення метаболізму, імовірно, що судоми та інші побічні ефекти, пов’язані із застосуванням кожного з цих лікарських засобів як при монотерапії, так і при їх сумісному застосуванні, можуть виникати частіше. Сумісне застосування може спричинити збільшення концентрації інших лікарських засобів у плазмі крові.

При тривалій терапії преднізолон підвищує вміст фолієвої кислоти.

Лікарський засіб знижує вплив вітаміну D на всмоктування Ca2+ у порожнині кишечника.

Особливості щодо застосування

Протизапальні/імуносупресивні ефекти та інфекція.

З особливою обережністю призначають при імунодефіцитних станах (зокрема при СНІД або ВІЛ-інфекції).

Лікування лікарським засобом навіть у низьких дозах маскує ознаки і симптоми раніше існуючих інфекцій та тих, що розвинулися під час лікування (включаючи опортуністичні інфекції), та ускладнює їх діагностику. Тому, під час лікування слід уникати контакту з хворими на застуду чи іншими інфекціями.

Пригнічення запальної реакції та імунної функції підвищує сприйнятливість до інфекцій та тяжкість їх перебігу. Під час їх застосування можуть з’явитися нові інфекції. Отримані опортуністичні інфекції можуть бути фатальними. Клінічна картина часто може бути атиповою, а серйозні інфекції (такі як септицемія і туберкульоз) можу

Складдіюча речовина: prednisolone;1 мл розчину містить преднізолону натрію фосфату в перерахуванні на преднізолон 30 мг;допоміжні речовини: динатрію е..

 Доставляємо лікарські препарати по всій Україні!

У період карантину ми безпечно відправляємо медикаменти службами «Нова Пошта», «Укрпошта», кур'єром (згідно з Постановою КМУ від 23.03.2020 №220).
Зверніть увагу, є винятки:
  • рецептурні препарати (крім тих, що беруть участь в програмі «Доступні ліки» за е-рецептом);
  • засоби, що відносяться до категорії наркотичних, психотропних речовин та прекурсори;
  • сильнодіючі і потенційно отруйні лікарські засоби;
  • препарати, які вимагають особливих умов зберігання і транспортування.
Повний текст постанови за посиланням https://bitly.su/Z4Ss
Всі інші категорії товарів («Косметика», «Товари для дітей», «Вітаміни і добавки», «Медичні вироби» та ін.) Доставляємо без обмежень, як і раніше.
Доступний самовивіз з аптек.

                               Умови доставки та оплати
                  Залишайтеся вдома! Замовляйте доставку!

Ви завжди зможете дізнатися доступні способи доставки в картці товару.
Доступні способи доставки залежать від конкретного товару.


                                             Способи доставки

ТИП ДОСТАВКИ

СТРОКИ ДОСТАВКИ

ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ

СУМА
ЗАМОВЛЕННЯ

Самовивіз з аптеки

5 хвилин

Безкоштовно

Без обмеженьНова пошта по Києву і Україні

1-3 дня

від 50 грн. (згідно тарифів оператора)

Мінімальна сума замовлення від 150 грн. 

Самовивіз із аптеки

Забирайте замовлення вже через 5 хвилин після його оформлення в на сайті kraina-z.com.ua, в будь-якій найближчій аптеці мережі: : https://kraina-z.com.ua/pharmacies-ua . Просто назвіть провізору номер замовлення з SMS повідомлення про підтвердження про бронювання.
Всі замовлення бронюються на 48 годин. У повідомленні Ви отримаєте інформацію про точку самовивозу (адреса аптеки).
Зверніть увагу на режим роботи аптеки.
Замовлення, оформлені без входу в обліковий запис, не відображаються в особистому кабінеті.

Нова пошта

Термін доставки – 1-3 дні
Термін і вартість доставки залежить від населеного пункту і часу замовлення. Замовлення відправляються в той же день при оформленні до 15:00;

З базовими тарифами можна ознайомитися на сайті:
https://novaposhta.ua/ru/delivery

Умови оплати
Відмова від замовлення
Звертаємо Вашу увагу на те, що товари обміну або поверненню не підлягають!

Згідно постанови КМУ від 19 березня 1994г.№172 Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів». Доповнення №3 до постанови КМУ від 19 березня 1994г.№172
Наказ МОЗ України 19.07.2005 №360 Порядок відпуску лікарських засобів і виробів медичного призначення з аптек їх структурних підрозділів

Якість продукції
Асортимент наших аптек представлений тільки оригінальним і сертифікованим товаром від офіційних дистриб'юторів і виробників (по Вашому запиту ми надамо Вам документи, що підтверджують їх якість). 
Піклуючись про якість продукції, ми стежимо за дотриманням умов зберігання на всіх етапах.
Безпека і якість - наші основні принципи при виборі товарів і постачальників.
Приємних покупок і будьте здорові!


 

 

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре

Задати питання

Вартість Преднізолон ампули 30мг 1мл № 3 * актуальна тільки при замовленні на сайті. У мережі аптек Країна Здоров'я можна купити Преднізолон ампули 30мг 1мл № 3 * з доставкою по всіх містах України: Івано-Франківськ, Суми, Запоріжжя, Кіровоград, Полтава, Донецьк, Луганськ, Вінниця, Миколаїв, Чернігів, Київ, Хмельницький, Тернопіль, Рівне, Чернівці, Черкаси, Одеса, Харків, Луцьк, Ужгород, Херсон, Львів, Дніпропетровськ, Житомир та інші. Доступна доставка кур'єром по Києву і області. Детальніше про правильне оформлення, умови доставки і оплати дивіться на сторінці.