Menu
Ваш кошик

Стетоскопи

Стетоскоп, фонендоскоп, стетофонендоскоп - це всі ті прилади, які дозволяють лікарям своєчасно виявити різні функціональні порушення в організмі людини. Прослуховування серцебиття стетоскопом, фіксація шумів в бронхах, інших органах дихальної системи, в кишечнику буквально рятує життя. Стетоскоп в Києві є у кожного лікаря. Навіть з розвитком сучасної техніки і появою дуже точних діагностичних інструментів, значення його не зменшилося. «Знайомство» з організмом лікар починає за допомогою стетоскопа - купити в аптеці «Країна здоров'я» його можна на кращих умовах.

Метод аускультації в медицині

Аускультація - це напрямок у фізичній діагностиці, суть якого полягає в вислуховуванні звуків, що виникають в процесі функціонування внутрішніх органів. Раніше це робили прямим способом: прикладали вухо до тіла пацієнта. Звичайно, якість звуку була далекою від досконалості, але лікарі все одно користувалися цією технікою. Про аускультацію писав ще Гіппократ у своїх працях - він вивчав хрипи в легенях.

Все змінилося в 1816 році, коли французький практикуючий лікар і вчений Рене Лаеннек винайшов стетоскоп. Він представив його через 3 роки, і з тих пір кожен доктор, заступаючи на зміну, надягає форму або халат і бере стетоскоп.

На ринку представлені різні види таких приладів:

  • терапевтичний – інструмент діагностики загального призначення, використовується для прослуховування дорослих людей;
  • неонатальний – з голівкою меншого діаметру, для вивчення тіла новонароджених (до 29 днів);
  • педіатричний – дитячий, до 18 років;
  • кардіологічний – для вислуховування серцевих і судинних шумів. Його особливість – підвищені акустичні характеристики, краща якість звуку;
  • акушерський – для огляду вагітних жінок, дозволяє почути серцебиття малюка.

Рецепт для його придбання не потрібен. Стетоскоп медичний купити можна і для домашнього застосування. З ним можна виміряти тиск (якщо є тонометр), визначити частоту пульсу.

Стетоскоп медичний: ціна в аптеці

Ціна стетоскопа залежить від призначення, якості використовуваних матеріалів, особливостей пристрою і торгової марки.

Для домашнього використання можна купити стетоскоп простіший, для вимірювання тиску і пульсу виняткових характеристик не потрібно. А ось для професійної діяльності варто вибирати продукцію від провідних світових брендів – компактні, легкі, зі зручними вушними трубками і цільної міцної основною трубкою, яка забезпечить якісну передачу звуку.

Детальну консультацію щодо вибору ви можете отримати в інтернет-аптеці «Країна Здоров'я» за тел. 0 800 604 423.

Самі бюджетні товари з категорії Стетоскопи в аптеці Країна Здоров'я:

Найпопулярніші товари з категорії Стетоскопи в аптеці Країна Здоров'я:

Найновіші надходження в онлайн аптеку Країна Здоров'я:

Оплатити замовлення Ви можете онлайн на картку ПриватБанку або у відділенні аптеки готівковим розрахунком, або за допомогою пластикових карт Visa, MasterCard, Maestro.

Забрати замовлення з аптеки в Києві можна самостійно з відділення або замовити доставку Новою Поштою.

У даній категорії немає товарів.