Menu
Ваш кошик

Новини RSS канал

22 Jun 0 39
З приходом спеки, носити захисні маски та рукавички стало важче, але в теперішніх умовах карантину це залишається необхідністю.Правила використання за..
16 Jun 0 88
Пляжний сезон відкрито! Прийшла пора, коли можна засмагати та поніжитись на пляжі.Красива та рівна засмага - мрія багатьох з нас, але часто замість ..
15 Jun 0 65
На зміну весняній алергії на цвітіння дуже часто приходить літня алергія на деякі рослини, сезонні фрукти та овочі і навіть на сонце та воду!З червня ..
15 Jun 0 53
Кисень - це життя! Чи задумувались Ви чи достатньо Вашому організму кисню?В сучасних містах ми постійно відчуваємо, що нам важко дихати, тому на вих..
15 Jun 0 19
Кожен день ми знаходимось під впливом стресових ситуацій - на роботі, вдома, іноді, взагалі , хвилюємось та дратуємось без вагомих причин. Все це впли..
12 Jun 0 15
Суха шкіра рук після антисептику та дезинфекції? Не забувайте про її зволоження!Крем Пантенол Плюс - це чудовий зволожуючий, дерматологічний, антисепт..
12 Jun 0 15
Карантин диктує нам свої правила, але це не привід впадати в паніку, скуповувати всі продукти підряд.Це гарний привід переглянути свій раціон, щоб поч..
12 Jun 0 18
Нам добре знайома ситуація, коли через погодні умови, авітаміноз та використання антисептику шкіра наших рук страждає від почервоніння, сухості, подр..
12 Jun 0 16
Залишаючись тривалий час вдома, що зараз є вимушеною мірою, ми так чи інакше задумуємось як зберегти своє фізичне та емоційне здоров'я в ці нелегкі ча..
admin1 10 Nov 0 95
Вакцинація – це введення антигенного медпрепарату (вакцини), який допомагає організмові виробити імунітет до серйозних хвороб. Багато хто думає, що ті..
07 Nov 0 34
Чудова зима - білі сніжні покриви, санки, ковзани, мандарини ... І всюдисущий кашель у дитини, безжально відбирає всі принади зимової пори та канікул...
admin1 05 Nov 0 31
Осінь це ідеальний час для грипу та застуди. Рівень захворюваності підвищується відразу після настання перших холодів.Ці захворювання самі по собі різ..
Показано з 1 по 12 із 13 (2 сторінок)