Menu
Ваш кошик

Порядок повернення товару

1. Лікарські засоби належної якості поверненню та/або обміну не підлягають на підставі Закону України «Про захист прав споживачів» та Додатку №3 Постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів»

2. Повертати можна лише лікарські засоби неналежної якості.

Покупець має право відмовитися від доставленого лікарського засобу під час отримання та має право вимагати повернення коштів від ТОВ «Столичний медичний альянс», який здійснив продаж такого лікарського засобу у випадку, якщо:

  • пошкоджено первинну та/або вторинну упаковку лікарського засобу;
  • минув термін придатності лікарського засобу;
  • Держлікслужбою  опублікована заборона реалізації та застосування лікарського засобу;
  • доставлене замовлення не відповідає замовленому за кількістю або складом, найменуванням, дозуванням, формою випуску, ціною.

3. У випадку наявності обставин, визначений в п.2 цього Порядку, Покупець має право повернути його Аптеці Продавця у випадку самовивозу товару або повернути оператору поштового зв’язку під час отримання його в пункті доставки без оплати доставленого лікарського засобу та/або послуг з його доставки.

4. У разі проведення оплати через Сайт  і виявлення під час доставки, товарів неналежної якості і повернення його через Аптеку чи повернення Оператору поштового зв’язку (ТОВ «Джаст ін») під час отримання замовлення, для здійснення повернення коштів Покупець зобов'язаний повідомити Продавцю реквізити банківського рахунку, на який Продавець зобов'язаний перерахувати грошові кошти.