Menu
Ваш кошик

Програма лояльності

Бонусна програма інтернет аптеки "Країна Здоров’я"

Покупки в інтрнет аптеці "Країна Здоров’я " приносять не тільки економію, а й додаткову вигоду! Програма дає можливість отримувати бонуси за кожну зроблену покупку і дозволяє покупцеві самостійно визначати коли і в якому розмірі використовувати свої бонуси!

Всі зареєстровані учасники програми гарантовано отримають бонуси в розмірі 1,5% за покупку лікарських засобів та виробів мед. призначення та 3% за придбання БАДів та лікувальної косметики. Один бал дорівнюється одній грошовій одиниці (гривні). Бонуси не можливо обміняти на гроші. Для участі у бонусній програмі необхідно зайти на сайт інтернет аптеки kraina-z.com.ua, зарєеструватись на сайті та створити обліковий запис. Всі накопичені бонуси пакупець зможе відстежувати у особистому кабінеті на сайті. Накопичені бонуси можна використовувати вже на наступний день при розрахунку за свої покупки. За бонуси учасник програми може придбати будь-який товар, який є в продажу в інтернет аптеці "Країна Здоров’я".

Бонусами можна розраховуватись за покупки частково, в розмірі максимальної знижки 30% в одному чеку. Знижки за різними програмами не сумуються. При купівлі товарів по декількох програмах автоматично визначається знижка на кожен товар, всі покупки оформлюються в один чек. На кожен товар (за винятком акційного товару) нараховується бонуси згідно програми.

Аптека "Країна Здоров’я " залишає за собою право внесення змін до чинної програми.

Бонуси можна використовувати тільки в інтернет аптеці " Країна Здоров’я ". Дізнатися кількість накопичених бонусів можна в особистому кабінеті, або за номером 0 800 604 423 (безкоштовно на території України).

Увага! Мережа " Країна Здоров’я " анулює Бонуси, що були накопичені, якщо протягом 12 місяців вони не були використані. За 14 днів до дати анулювання бонусів клієнта буде проінформовано за допомогою смс.