Menu
Ваш кошик

Милиці та інші товари для реабілітації

Призначення засобу для реабілітації здійснюється особистим лікарем. Що краще купити – милиці пахвові, милицю з опорою під лікоть або просто тростину – залежить від характеру і складності захворювання нижніх кінцівок, від віку і загального фізичного стану пацієнта.

Як вибрати милиці

У будь-якому випадку медтехніка для реабілітації повинна виконувати своє призначення – дозволяти людині з травмою ноги пересуватися, спираючись на руки. Нерідко першим допоміжним засобом після серйозного пошкодження, коли хвору нижню кінцівку категорично не можна навантажувати, виступають пахвові милиці або навіть ходунки. З ними пацієнт отримує надійну опору. Однак цими засобами не можна користуватися довго, оскільки це загрожує болем у плечах і онімінням рук. 

Як тільки людині стає легше, лікарі їй рекомендують купити милиці під лікоть, які легші та маневровніші, ніж пахвові. Це оптимальний варіант, коли травмовану ногу вже частково можна навантажувати, це відбувається в середині та в кінці відновного періоду.

На останньому етапі реабілітації людина користується тростиною. Після підлікітної милиці можна спочатку перейти на багатоопорну палицю, яка, на відміну від звичайної, забезпечує кращу стійкість. А коли пацієнт уже впевнено зможе пересуватися і йому потрібна буде лише невелика допомога, то йому знадобиться проста тростина – дерев’яна або металева.

Асортимент засобів для реабілітації в мережі аптек «Країна Здоров’я»

В інтернет-аптеці «Країна Здоров’я» ви зможете купити за прийнятними цінами милиці для реабілітації пахвових і підлікітних типів, а також ходунки, палиці від українських і зарубіжних виробників. Матеріал їх виготовлення – дерево або алюміній. Держаки та опорні частини виробів захищені м’яким покриттям. Висоту в багатьох моделях можна регулювати відповідно до зросту користувача.

Всі товари, представлені в каталозі, сертифіковані. Ми пропонуємо купити милиці, палиці найактуальніших модифікацій. Тут можна підібрати медтехніку і засоби реабілітації для пацієнтів з травмою ноги, інвалідів і просто літніх людей, яким складно пересуватися самостійно.

Висока якість продукції разом з удосконаленою конструкцією милиць дозволяють:

  • рівномірно розподілити навантаження на хребет;
  • забезпечити симетрію і правильний ритм ходьби;
  • щадити травмовану ногу.

Функція тростин полягає в забезпеченні додаткової опори під час руху. Це зручні та надійні засоби реабілітації, які використовуються під час ходьби з упором на кисть. На сайті аптеки «Країна Здоров’я» ви можете придбати онлайн різні моделі тростин, в тому числі складні та телескопічні, з дерев’яною або пластиковою ручкою, неслизькими наконечниками.

Ми готові надати послугу доставки пристосувань для реабілітації додому або в лікувальний заклад. Це особливо актуально для людей з обмеженою мобільністю, яким найбільше необхідні товари даної категорії. Жителі Києва та області можуть оформити замовлення на сайті, а оплатити й отримати його в найближчій аптеці мережі «Країна Здоров’я». 

Самі бюджетні товари з категорії Милиці та інші товари для реабілітації в аптеці Країна Здоров'я:

Найпопулярніші товари з категорії Милиці та інші товари для реабілітації в аптеці Країна Здоров'я:

Найновіші надходження в онлайн аптеку Країна Здоров'я:

Оплатити замовлення Ви можете онлайн на картку ПриватБанку або у відділенні аптеки готівковим розрахунком, або за допомогою пластикових карт Visa, MasterCard, Maestro.

Забрати замовлення з аптеки в Києві можна самостійно з відділення або замовити доставку Новою Поштою.

Товар пройшов дослідження за фізико-хімічними показниками у Держсанепідслужбі і відповідаєТУ У 32.5-1822302091-001:2020Сертифікат якості № UA.PN.104.0609-20Висновок СЕС № 12.2-18-1/5091.ЧОХОЛ для зберігання килимка в ПОДАРУНОК !!!Акупрессурних мат /масажер Аплікатор кузнєцова/ не тільки зніме втому ..
76.30грн.
Без ПДВ:76.30грн.
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)