Menu
Ваш кошик

Відеїн капсули 25мкг (1000МЕ) № 60

Відеїн капсули 25мкг (1000МЕ) № 60
Акція
Відеїн капсули 25мкг (1000МЕ) № 60
171.90грн.
Без ПДВ: 171.90грн.

*Зовнішній вигляд упаковки товару може відрізнятися від зображеного на фотографії.

*Ціна і наявність актуальні і діють тільки для покупки онлайн.


Способи доставки
Самовивіз
бесплатно
Доставка кур`єром Нової пошти по Києву
от 50 грн.
Доставка у відділення Нової пошти
от 45 грн.
Список аптек мережі «Країна Здоров’я», де можна купити сьогодні.
При відсутності, товар можна доставити протягом 24 годин в в аптеку або зручним способом доставки по Києву і області.
Адреса аптеки Час роботи і телефон Наявність товару Мапа

Аптека №12 (Васильків)

м.Васильків вул.Грушевського, 26

Пн-Нд з 8:00 до 20:30;

(04571) 244 62

Під замовлення Дивитись

Аптека №14 (Плесецьке)

Васильківський р-н с.Плесецьке вул.Центральна, 57

Пн-Пт з 8:00 до 20:00; Сб-Нд з 8:00 до 19:00;

(04571) 467 25

Під замовлення Дивитись

Склад


діюча речовини: холекальциферол;


1 капсула містить холекальциферолу 12,5 мкг (вітаміну D3 – 500 МО) або 25 мкг (вітаміну D3 – 1000 МО);


допоміжні речовини: α-токоферолу ацетат; тригліцериди середнього ланцюга; 


оболонка капсули: желатин, гліцерин.


Лікарська форма


Капсули м’які.


Основні фізико-хімічні властивості: 


капсули по 25 мкг (1000 МО): м’які желатинові капсули у формі тубатин, у вигляді «пляшечки», зі швом, світло-жовтого кольору, заповнені  безбарвною або злегка жовтуватою маслянистою рідиною.


 


Фармакотерапевтична група


Вітаміни. Препарати вітаміну D та його аналогів. Холекальциферол. Код АТХ  A11С С05.Фармакодинаміка


Вітамін D3 – це активний антирахітичний фактор. Найважливішою функцією вітаміну D3 є регулювання метаболізму кальцію та фосфатів, що сприяє правильній мінералізації і росту скелета.


Вітамін D3 – це природна форма вітаміну D, що утворюється у тварин і людей. Порівняно з вітаміном D2 характеризується активністю, вищою на 25 %. Активною формою є кальцитріол (1,25-дигідрокси-вітамін D3), продукт двох послідовних гідроксилювань на рівні печінки та нирок.


Він необхідний для функціонування паращитовидних залоз, кишечнику, нирок і кісткової системи. Відіграє істотну роль в абсорбції кальцію і фосфатів з кишечнику, у транспорті мінеральних солей і в процесі кальцифікації кісток, регулює виведення кальцію і фосфатів нирками. Концентрація іонів кальцію впливає на ряд важливих біохімічних процесів, що зумовлюють підтримку тонусу м’язів скелетної мускулатури, беруть участь у проведенні нервового збудження та впливають на згортання крові. Вітамін D3 також бере участь у функціонуванні імунної системи, впливає на виробництво лімфокінів.


Нестача вітаміну D3 в їжі, послаблення його всмоктування, дефіцит кальцію, а також відсутність сонячної експозиції у період швидкого росту дитини призводять до рахіту, а у дорослих – до остеомаляції, у вагітних жінок – до появи симптомів тетанії і в подальшому – до неутворення зубної емалі у дітей.


Жінкам у період менопаузи, які хворіють на остеопороз, у зв’язку з гормональними порушеннями необхідно підвищити дозу вітаміну D3.


 


ФармакокінетикаВсмоктування. Після перорального застосування холекальциферол абсорбується у тонкому кишечнику, присутність жовчі полегшує процес абсорбції. Тому порушення функції печінки чи жовчного міхура та стеаторея можуть перешкоджати всмоктуванню вітаміну D3.


Розподіл. Проникає крізь плацентарний бар’єр і в грудне молоко.


Метаболізм. Метаболізується у печінці і нирках, перетворюючись в активні метаболіти. Кальцифедіол (25-гідрокси-вітамін D3), продукт гідроксилювання в печінці вітаміну D3, є найбільш циркулюючою формою вітаміну, час його напіврозпаду становить 19 днів. 


Кальцитріол (1,25-дигідрокси-вітамін D3), продукт гідроксилювання в нирках кальцифедіолу  (25-гідрокси-вітамін D3), має період напіврозпаду від 3 до 5 днів, який може подовжитись у разі хвороби нирок, виводиться головним чином з жовчю.


Кальцитріол – активний метаболіт, який з’єднується з білком-носієм і транспортується до органів-мішеней (кишечник, кістки, нирки). Період напіврозпаду в крові становить кілька діб і може подовжитись у випадку хвороби нирок. 


Виведення. Виводиться із сечею і калом.


Показання


  • Профілактика рахіту, у тому числі у недоношених новонароджених дітей;
  • профілактика дефіциту вітаміну D3 у пацієнтів груп високого ризику, які не мають розладів всмоктування;
  • профілактика дефіциту вітаміну D3 при мальабсорбції;
  • лікування рахіту та остеомаляції;
  • підтримуюче лікування остеопорозу.


Протипоказання


Підвищена чутливість до компонентів лікарського засобу, гіперкальціємія та/або гіперкальціурія, ідіопатична гіперкальціємія новонароджених, гіпервітаміноз D, саркоїдоз, ниркова недостатність, сечокам’яна хвороба, нефролітіаз, туберкульоз.


Псевдогіпопаратиреоз (потреба у вітаміні D може бути нижча, ніж у період нормальної чутливості до вітаміну).


Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодійПротиепілептичні засоби, особливо фенітоїн та фенобарбітал, а також рифампіцин, неоміцин, холестирамін, рідкий парафін знижують ефект вітаміну D3.


Одночасне застосування із тіазидами підвищує ризик гіперкальціємії. 


Застосування одночасно із серцевими глікозидами може посилювати їхню токсичну дію (підвищується ризик розвитку серцевої аритмії).


Одночасне застосування лікарського засобу з антацидами, що містять алюміній або магній, може провокувати токсичний вплив алюмінію на кістки та гіпермагніємію у пацієнтів з нирковою недостатністю.


Кетоконазол може знижувати біосинтез і катаболізм 1,25(ОН)2  – холекальциферолу.


Одночасне призначення вітаміну D3 з метаболітами або аналогами вітаміну D можливе лише як виняток і лише за умови контролю рівня кальцію в сироватці крові (підвищується ризик токсичних ефектів).


Одночасне застосування з лікарськими засобами, що містять високі дози кальцію або фосфору, підвищує ризик гіперфосфатемії.


Вітамін D може антагонізувати лікарські засоби, які застосовують при гіперкальціємії, такі як кальцитонін, етидронат, памідронат.


Одночасне застосування з препаратами для зниження маси тіла (орлістат) та зниження рівня холестеролу може знижувати абсорбцію вітаміну D та інших жиророзчинних вітамінів.


Лікування глюкокортикоїдами може впливати на метаболізм вітаміну D.


 


Особливості застосуванняЗ обережністю слід застосовувати лікарський засіб іммобілізованим пацієнтам, пацієнтам, які приймають тіазиди, серцеві глікозиди, пацієнтам із серцево-судинними захворюваннями. 


Під час застосування лікарського засобу необхідно враховувати додаткове надходження вітаміну D3 (сумісний прийом інших препаратів, що містять вітамін D). Комбіновану терапію із застосуванням вітаміну D або кальцію слід проводити лише під наглядом лікаря, контролюючи рівень кальцію у сироватці крові та сечі.


Індивідуальне забезпечення визначеної потреби повинно враховувати всі можливі джерела надходження цього вітаміну.


Слід враховувати, що дієта з високим вмістом жирів може підвищувати абсорбцію вітаміну D3, тому під час прийому лікарського засобу рекомендовано дотримуватись раціону без надлишку жирів. 


Дуже високі дози препарату, що застосовуються довготривало, або ударні дози можуть бути причиною хронічного гіпервітамінозу D3.


Визначення добової потреби дитини у вітаміні D і способу його застосування слід встановлювати індивідуально і кожен раз піддавати верифікації під час періодичних досліджень, особливо у перші місяці життя.


Слід з особливою обережністю застосовувати лікарський засіб немовлятам, що народилися з маленьким переднім тімʼячком. 


Не приймати лікарський засіб одночасно з високими дозами кальцію.


Під час лікування препаратом рекомендується контроль рівня кальцію та  фосфатів у сироватці крові та в сечі. 


Необхідно з обережністю застосовувати лікарський засіб пацієнтам із порушеннями функції нирок. Довготривалий прийом препарату потребує контролю функції нирок за рівнем креатиніну в сироватці крові.


Лікування слід припинити при появі симптомів гіпервітамінозу: втома, нудота, діарея, поліурія.


 


Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами


Немає повідомлень, що лікарський засіб впливає на здатність керувати автотранспортом або іншими механізмами. Проте при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами рекомендується дотримуватися особливої обережності, з огляду на можливість розвитку небажаних реакцій з боку нервової системи.


 


Застосування у період вагітності або годування груддю


У період вагітності або годування груддю вітамін D повинен надходити до організму в необхідній кількості. Слід контролювати надходження вітаміну D до організму.


Добові дози до 500 МО вітаміну D. Ризики при застосуванні вітаміну D у вказаному діапазоні доз невідомі. Слід уникати довготривалого передозування вітаміном D через можливий розвиток гіперкальціємії. 


Добові дози понад 500 МО вітаміну D. Лікарський засіб слід застосовувати у період вагітності лише у разі нагальної потреби у суворо рекомендованому дозуванні. Необхідно уникати довготривалого передозування вітаміном D через можливий розвиток гіперкальціємії, що призводить до вад фізичного та розумового розвитку плода, стенозу аорти і ретинопатії у дітей.


Вітамін D та його метаболіти проникають у грудне молоко, тому в період годування груддю препарат слід застосовувати лише за призначенням лікаря.


Даних щодо можливого передозування немає.


 


Спосіб застосування та дозиЛікарський засіб застосовувати перорально.


Дорослим і дітям старшого віку (при можливості проковтування капсули) приймати препарат всередину перед або під час прийому їжі, капсулу ковтати цілою, запиваючи достатньою кількістю води.


Дітям з другого тижня життя або дорослим і дітям старшого віку (в разі не можливості проковтування) вичавити вміст капсули в ложку (ємність) з рідиною (молоко, фруктовий сік) або іншими продуктами харчування.


Якщо вміст капсули додавати в пляшечку з харчуванням або тарілку, необхідно переконатися в повному споживанні їжі, в іншому випадку не можна гарантувати прийому всієї дози препарату. Лікарський засіб додавати в їжу безпосередньо перед її вживанням.


 


Схема застосування (з можливістю вивільнення рідини з капсули).


Вичавити вміст капсули в заздалегідь підготовлену чисту ложку (ємність).


Для вилучення вмісту капсули в чисту ложку (ємність) для збору рідкого вмісту необхідно ретельно вимити і висушити руки.


Двома пальцями однієї руки взяти капсулу за хвіст (для «рибок») або горловину (для «пляшечок») і натиснути так, щоб вміст перейшло в тіло капсули.


Двома пальцями іншої руки трохи розтягнути і щільно затиснути шийку капсули.


Хвіст або горловину повільно прокручувати до відриву.


Стежити за шийкою, щоб при відкручування хвоста або горловини вміст не вибризкується.


Після розгерметизації капсули максимально вичавити вміст в заздалегідь підготовлену чисту ложку (ємність).


Профілактика рахіту: рекомендована доза становить 1 капсулу з 12,5 мкг (500 МО вітаміну D3) на добу. Додаючи вміст капсули в рідину або їжу.


Профілактика рахіту у недоношених новонароджених дітей: дозу визначає лікар. Загальна рекомендована доза становить 2 капсули по 12,5 мкг або 1 капсулу по 25 мкг (1000 МО вітаміну D3) на добу. Додавати вміст капсули в рідину або їжу.


Профілактика дефіциту вітаміну D3 у пацієнтів груп високого ризику, які не мають розладів всмоктування: рекомендована доза становить 1 капсулу з 12,5 мкг (500 МО вітаміну D3) на добу. Можна ковтати капсулу цілою або додавати вміст капсули в рідину або їжу.


Профілактика дефіциту вітаміну D3 при мальабсорбції: дозу визначає індивідуально лікар. Загальна рекомендована доза становить 6-10 * капсул по 12,5 мкг (3000-5000 МО вітаміну D3) або 3-5 * капсул по 25 мкг (3000-5000 МО вітаміну D3) на добу. Можна ковтати капсулу цілою або додавати вміст капсули в рідину або їжу.


Лікування рахіту і остеомаляції: дозу визначає лікар індивідуально, залежно від перебігу та тяжкості захворювання. Загальна рекомендована доза для лікування дефіциту вітаміну D3 для немовлят і дітей становить 2-10 * капсул по 12,5 мкг (1000-5000 МО вітаміну D3) або 1-5 * капсул по 25 мкг (1000-5000 МО вітаміну D3) на добу . Застосовувати або додавати вміст капсули в рідину або їжу, як описано вище.


Лікування триває протягом року.


Підтримуючу терапію остеопорозу: рекомендована доза становить 2 капсули по 12,5 мкг (1000 МО вітаміну D3) або 1 капсулу по 25 мкг (1000 МО вітаміну D3) на добу. Можна ковтати капсулу цілою або додавати вміст капсули в рідину або їжу, як описано вище.

Тривалість застосування


Тривалість лікування залежить від перебігу та тяжкості захворювання і визначається лікарем індивідуально.

Склад діюча речовини: холекальциферол; 1 капсула містить холекальциферолу 12,5 мкг (вітаміну D3 – 500 МО) або 25 мкг (вітаміну D3 – 1000 МО); ..

 Доставляємо лікарські препарати по всій Україні!

У період карантину ми безпечно відправляємо медикаменти службами «Нова Пошта», «Укрпошта», кур'єром (згідно з Постановою КМУ від 23.03.2020 №220).
Зверніть увагу, є винятки:
  • рецептурні препарати (крім тих, що беруть участь в програмі «Доступні ліки» за е-рецептом);
  • засоби, що відносяться до категорії наркотичних, психотропних речовин та прекурсори;
  • сильнодіючі і потенційно отруйні лікарські засоби;
  • препарати, які вимагають особливих умов зберігання і транспортування.
Повний текст постанови за посиланням https://bitly.su/Z4Ss
Всі інші категорії товарів («Косметика», «Товари для дітей», «Вітаміни і добавки», «Медичні вироби» та ін.) Доставляємо без обмежень, як і раніше.
Доступний самовивіз з аптек.

                               Умови доставки та оплати
                  Залишайтеся вдома! Замовляйте доставку!

Ви завжди зможете дізнатися доступні способи доставки в картці товару.
Доступні способи доставки залежать від конкретного товару.


                                             Способи доставки

ТИП ДОСТАВКИ

СТРОКИ ДОСТАВКИ

ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ

СУМА
ЗАМОВЛЕННЯ

Самовивіз з аптеки

5 хвилин

Безкоштовно

Без обмеженьНова пошта по Києву і Україні

1-3 дня

від 50 грн. (згідно тарифів оператора)

Мінімальна сума замовлення від 150 грн. 

Самовивіз із аптеки

Забирайте замовлення вже через 5 хвилин після його оформлення в на сайті kraina-z.com.ua, в будь-якій найближчій аптеці мережі: : https://kraina-z.com.ua/pharmacies-ua . Просто назвіть провізору номер замовлення з SMS повідомлення про підтвердження про бронювання.
Всі замовлення бронюються на 48 годин. У повідомленні Ви отримаєте інформацію про точку самовивозу (адреса аптеки).
Зверніть увагу на режим роботи аптеки.
Замовлення, оформлені без входу в обліковий запис, не відображаються в особистому кабінеті.

Нова пошта

Термін доставки – 1-3 дні
Термін і вартість доставки залежить від населеного пункту і часу замовлення. Замовлення відправляються в той же день при оформленні до 15:00;

З базовими тарифами можна ознайомитися на сайті:
https://novaposhta.ua/ru/delivery

Умови оплати
Відмова від замовлення
Звертаємо Вашу увагу на те, що товари обміну або поверненню не підлягають!

Згідно постанови КМУ від 19 березня 1994г.№172 Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів». Доповнення №3 до постанови КМУ від 19 березня 1994г.№172
Наказ МОЗ України 19.07.2005 №360 Порядок відпуску лікарських засобів і виробів медичного призначення з аптек їх структурних підрозділів

Якість продукції
Асортимент наших аптек представлений тільки оригінальним і сертифікованим товаром від офіційних дистриб'юторів і виробників (по Вашому запиту ми надамо Вам документи, що підтверджують їх якість). 
Піклуючись про якість продукції, ми стежимо за дотриманням умов зберігання на всіх етапах.
Безпека і якість - наші основні принципи при виборі товарів і постачальників.
Приємних покупок і будьте здорові!


 

 

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре

Задати питання

Вартість Відеїн капсули 25мкг (1000МЕ) № 60 актуальна тільки при замовленні на сайті. У мережі аптек Країна Здоров'я можна купити Відеїн капсули 25мкг (1000МЕ) № 60 з доставкою по всіх містах України: Кіровоград, Хмельницький, Дніпропетровськ, Херсон, Харків, Луцьк, Ужгород, Вінниця, Житомир, Тернопіль, Донецьк, Чернігів, Суми, Львів, Запоріжжя, Рівне, Миколаїв, Полтава, Чернівці, Київ, Луганськ, Черкаси, Івано-Франківськ, Одеса та інші. Доступна доставка кур'єром по Києву і області. Детальніше про правильне оформлення, умови доставки і оплати дивіться на сторінці.