Menu
Ваш кошик

Юрия-Фарм ООО

Складдіюча речовина: ацетилцистеїн;1 мл містить ацетилцистеїну 100 мг;допоміжні речовини: динатрію едетат, натрію гідроксид, вода для ін’єкцій.Лікарська формаРозчин для ін’єкцій.Основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна рідина зі слабким запахом сірки.Після розкриття ампул..
377.40грн.
Без ПДВ:377.40грн.
Складдіюча речовина: кислота амінокапронова;1 мл розчину містить кислоти амінокапронової 50 мг;допоміжні речовини: натрію хлорид, вода для ін’єкцій.Лікарська формаРозчин.Основні фізико-хімічні властивості: безбарвна прозора рідина.Фармакотерапевтична групаАнтигеморагічні засоби. Інгіб..
223.20грн.
Без ПДВ:223.20грн.
Складдіюча речовина: кислота амінокапронова;1 мл розчину містить кислоти амінокапронової 50 мг;допоміжні речовини: натрію хлорид, вода для ін’єкцій.Лікарська формаРозчин для інфузій.Основні фізико-хімічні властивості: безбарвна прозора рідина.Фармакотерапевтична групаАнтигеморагічні з..
67.70грн.
Без ПДВ:67.70грн.
ОписБинти марлеві стерильні і нестерильні виготовляються з марлі простого плетіння.Призначення: бинти ТМ «ЮРіЯ-ФАРМ» стерильні і нестерильні в індивідуальній упаковці можуть застосовуватися для перев’язок, фіксації тампонів з вати та інших медичних виробів. Бинти ТМ «ЮРіЯ-ФАРМ» м..
7.50грн.
Без ПДВ:7.50грн.
Вода ReO 950мл
Хіт продажу
ОписЗавдяки збалансованому водно-сольовому складу ReO забезпечує максимально швидке всмоктування води та електролітів. Усуває симптоми дегідратації (втома, головний біль, сухість шкіри і слизових), попереджає зневоднення, нормалізує діурез і знижує інтоксикацію. Не містить консервантів, ба..
71.70грн.
Без ПДВ:71.70грн.
Складдіюча речовина: глюкоза;1 мл розчину містить глюкози моногідрату 50 мг (в перерахуванні на 100 % речовину); допоміжна речовина: вода для ін’єкцій.Лікарська формаРозчин для інфузій.Основні фізико-хімічні властивості: безбарвна або злегка жовтувата прозора рідина.Фармакотерапе..
35.30грн.
Без ПДВ:35.30грн.
Складдіюча речовина: декаметоксин;1 мл розчину містить 0,2 мг декаметоксину;допоміжні речовини: натрію хлорид, вода для ін’єкцій.Лікарська формаРозчин.Основні фізико-хімічні властивості: прозорий безбарвний розчин.Фармакотерапевтична групаАнтисептичні та дезінфекційні засоби. Код АТХ ..
164.80грн.
Без ПДВ:164.80грн.
Складдіюча речовина: декаметоксин;1 мл розчину містить 0,2 мг декаметоксину;допоміжні речовини: натрію хлорид, вода для ін’єкцій.Лікарська формаРозчин.Основні фізико-хімічні властивості: прозорий безбарвний розчин.Фармакотерапевтична групаАнтисептичні та дезінфекційні засоби. Код АТХ ..
210.40грн.
Без ПДВ:210.40грн.
ОписLorde Hyal - стерильний розчин для інгаляційного і інтраназального введення, який полегшує дихання шляхом разрідження і поліпшення виведення секрету слизової оболонки носа верхніх і нижніх дихальних шляхів у пацієнтів з запальними захворюваннями органів дихання за рахунок осматіческого ефек..
478.40грн.
Без ПДВ:478.40грн.
Складдіюча речовина: magnesium sulfate heptahydrate;1 мл розчину містить магнію сульфату гептагідрату 250 мг;допоміжна речовина: натрію гідроксид, кислота хлористоводнева розведена, вода для ін’єкцій.Лікарська формаРозчин для ін’єкцій.Основні фізико-хімічні властивості: прозора безбар..
43.60грн.
Без ПДВ:43.60грн.
Переклад інструкції мозМанітом розчин для інфузій 15%ІнструкціяДля медичного застосування лікарського засобуМаннит(Mannitum)Склад:Діюча речовина: маніт;100 мл розчину містять: маннита 15 г;допоміжні речовини: натрію хлорид, вода для ін'єкцій.Лікарська форма.Розчин для інфузій.Основні фізико-хімічні ..
169.30грн.
Без ПДВ:169.30грн.
Складдіюча речовина: сальбутамол;1 контейнер містить 2 мг або 2,5 мг сальбутамолу сульфату у перерахуванні на сальбутамол;1 мл містить: 1 мг сальбутамолу сульфату у перерахуванні на сальбутамол;допоміжні речовини: натрію хлорид, вода для ін’єкцій.Лікарська формаРозчин для інгаляцій.Основні..
183.30грн.
Без ПДВ:183.30грн.
СкладДіючі речовини:1 мл розчинусорбітол60,0 мгнатрію лактат (у перерахунку на 100 % речовину)19,0 мгнатрію хлорид6,0 мгкальцію хлориду дигідрат (у перерахунку на кальцію хлорид)0,1 мгкалію хлорид0,3 мгмагнію хлориду гексагідрату (у перерахунку на магнію хлорид)0,2 мгдопоміжна речовина: вода дл..
214.30грн.
Без ПДВ:214.30грн.
Тівортін розчин 4,2% 100мл
Хіт продажу
СкладДіюча речовина:1 мларгініну гідрохлорид42 мг (у 100 мл міститься 20 ммоль аргініну та 20 ммоль хлоридів)допоміжна речовина: вода для ін’єкцій.Лікарська формаРозчин для інфузій.Основні фізико-хімічні властивості: прозора, безбарвна чи злегка жовтувато-коричнюватa рідина; рН 5,0-6,5. Те..
203.30грн.
Без ПДВ:203.30грн.
Шприц 2 мл 3-х компонентний 2 голки
Новинка Хіт продажу
ОписШприци трикомпонентні укомплектовані 2-ма голками різного розміру:голка більшого розміру надягнута на шприц і рекомендується для набору розчину;голка меншого розміру рекомендується для виконання ін’єкції.Герметична полімерна вологостійка упаковка.При застосуван..
3.20грн.
Без ПДВ:3.20грн.
Шприц 5 мл + 2 голки
Новинка Хіт продажу
ОписШприци «Юрія-Фарм» трикомпонентні укомплектовані 2-ма голками різного розміру:голка більшого розміру надягнута на шприц і рекомендується для набору розчину;голка меншого розміру рекомендується для виконання ін’єкції.Герметична полімерна вологостійка у..
4.10грн.
Без ПДВ:4.10грн.
Показано з 1 по 16 із 16 (1 сторінок)

Продукція, послуги

Інфузійна терапія:

- Невідкладна кардіологія;

- Протишокові;

- Коректори кислотно-основного стану;

- Коректори водно-електролітного стану;

- Коректори порушень мікроциркуляції і реології;

- Дезінтоксикаційна терапія;

- Клінічне харчування;

- осмодиуретики;

- Препарати спеціального дії;

- Терапія загострень бронхіальної астми та ХОЗЛ.


Біопрепарати.

Прості інфузійні розчини.

Діаліз.

Антибактеріальні та фунгіцидні розчини.

Противірусні розчини.

Антисептики і іригаційні розчини.