Menu
Ваш кошик

Медика Проджект

Катетери урологічні Нелатона одноразового застосування призначений для короткочасної катетеризації сечового міхура у жінок. Технічні характеристики Катетер виготовлено з полівінілхлориду; Відповідна щільність матеріалу забезпечує м'який опір; Гладка поверхня і закритий закругленою форми кінець забез..
6.30грн.
Без ПДВ:6.30грн.
описОсновним засобом захисту рук медичного персоналу є латексні медичні рукавички. Стерильні латексні хірургічні рукавички використовуються для захисту медичних працівників та пацієнтів від перехресного інфікування в процесі хірургічних втручань. Анатомічна форма та текстурована поверхня забезпечуют..
9.70грн.
Без ПДВ:9.70грн.
Сечоприймач дитячий одноразовий стерильний, об'ємом 100 мл, застосовують для збирання сечі в дівчаток.Особливості виробу JS:використовують спеціальний гіпоалергенний липучий фіксувальний пристрій, який можна легко й щільно кріпити до шкіри, не створює тис..
15.10грн.
Без ПДВ:15.10грн.
Представленное изделие предназначено для проведения клинических и других анализов крови в лечебно-профилактических учреждениях. С помощью представленного приспособления прокалывают кожу пальца.Противопоказаний для пациента к проведению общего анализа крови нет.Особенности изделия медназначенияИсполь..
64.40грн.
Без ПДВ:64.40грн.
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Медика Проджект