Зимові прогулянки: безсумнівна користь для здоров'я і настрою

У минулі часи, коли ще не було інтернету, більшість людей проводили свій вільний час на вулиці. Особливо це стосується дітлахів. Зараз народ воліє сидіти по домівках замість приємного проведення часу на свіжому повітрі. А дарма, адже прогулянка на свіжому повітрі сповнена приємних переваг для організму людини.

Зимові прогулянки заряджають енергією

Не хочете залишатися млявими і сонними? Вплив низьких температур, наприклад, під час прогулянок на морозі, наповнить вас енергією, яка буде тривати годинами. Але не обов'язково перебувати на вулиці занадто довгий час, щоб домогтися цього ефекту. Досить десятка хвилин, щоб можна було відчути себе краще.

Свіже повітря сприяє хорошому сну

Люди, які страждають безсонням, мають більш високу температуру тіла, тому сон в злегка прохолодній кімнаті при температурі від 16 до 20 ° С допоможе їм краще спати. А якщо перед нічним відпочинком хоча б з півгодини погуляти на морозному повітрі, ефект буде ще більш вираженим.

Зимові прогулянки сприяють роботі мозку

Було доведено, що при високих температурах людям важко приймати важливі і складні рішення. Тепла погода швидко виснажує запаси глюкози, а її недолік впливає на вашу здатність своєчасно реагувати на ситуації. Тому, як тільки виникає необхідність гарненько напружити мізки - збирайтеся на вулицю. Морозне повітря допоможе зосередитися і простимулює розумову діяльність.

Зимові прогулянки сприяють зменшенню запалення і знищення вірусів

Пошкодження м'язів часто лікують, прикладаючи лід на запалену і травмовану область. І низькі температури повітря мають той же ефект. Багато спортсменів використовують кріотерапію або льодову терапію для лікування запалення і травм. Це означає, що на них впливають екстремально низькі температури.

Перебування на холодному повітрі робить людину більш стійкою. Це пов'язано з тим, що кількість клітин, які борються з інфекціями, насправді збільшується, коли люди знаходяться на вулиці в морозний день. До того ж багато вірусів і бактерії гинуть при низьких температурах.

Морозне повітря ідеальне для фізичних навантажень

Чи замислювалися ви, чому спортивні марафони проходять пізньої осені? Це пов'язано з тим, що при більш низьких температурах, легше залишатися фізично активним.

Біг в жарку і вологу погоду сильно виснажує людський організм. Дослідження показали, що фізична активність в холодну погоду сприяє спалюванню більшої кількості калорій за менший час. І не забувайте - потрібно добре одягатися.