0 800 604 423
безкоштовно зі стаціонарних телефонів в межах України
 

Країна здоров'я

Кар’єра

Компанія «Столичний медичний альянс», мережа аптек «КРАЇНА ЗДОРОВ’Я» представлена аптеками у м. Києві, Київській області та в м. Дніпродзержинськ.

Всім співробітникам компанії «Столичний медичний альянс» притаманні націленість на результат, активність, ініціативність, азарт у досягненні цілей і постійне прагнення до професійного зростання. Ці якості ми хочемо бачити й у кандидатах, які мають бажання працювати у нашій мережі.

Ми зацікавлені у позитивних, комунікабельних та професійних співробітниках, які вміють працювати у команді, відданих своїй справі й орієнтованих на досягнення результату.

Своїм співробітникам ми пропонуємо гідні умови праці, конкурентну заробітну плату та можливість навчання, а постійне розширення мережі аптек дозволяє активним і талановитим працівникам швидко рухатися по кар’єрних сходах.

Якщо ви доброзичливі, чесні та відповідальні, маєте бажання працювати у дружному колективі й внести свій особистий вклад у загальну справу — ми будемо раді бачити Вас серед співробітників нашої Компанії!

Ви можете відправити своє резюме за адресою:  hr@unipharma.com.ua