Menu
Ваша корзина

Лето подарков с Пантенолом


ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА УЧАСТІ В АКЦІЇ

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ:

1.1. Організатором Акції «Літо подарунків» є Товариство з обмеженою відповідальністю «Столичний медичний альянс» (юридична адреса: м. Київ, просп. Степана Бандери, 21-А, код ЄДРПОУ 33400225.

1.2. Цими Офіційними Правилами (надалі — Правила) визначаються правила та умови проведення Рекламної Акції під загальною назвою «Літо подарунків» (далі по тексту – Акція).

Акція спрямована на популяризацію продукції під ТМ «Пантенол спрей», «Пантенол плюс крем» та проводиться з метою привертання уваги покупців до продукції з зазначеною ТМ та стимулювання споживчого попиту на останню.

1.3. Переможці Акції будуть визначені за критеріями, викладеними в цих Правилах. 

1.4. Акція не є азартною грою, не є лотереєю та не може бути використана в будь-якій формі азартних ігор та лотерей.

1.5. Відповідальним за проведення Акції та за її наслідками є Організатор.

1.6. Для проведення Акції, в тому числі для здійснення контролю за ходом Акції та розіграшу Заохочень Організатор має право залучати третіх осіб. При цьому, відповідальність за дії залучених осіб несе Організатор.

1.7. Інформування щодо Правил Акції здійснюється за допомогою розміщення офіційних Правил Акції на Інтернет сайті https: https://kraina-z.com.ua/ (надалі – Сайт).

1.8. У разі внесення будь-яких змін в правила цієї Акції Організатор публікує нові умови проведення Акції зі змінами на Сайті.

1.8.1. Більш пізня редакція цих Правил буде мати пріоритетну силу.

1.8.2. Розміщення скороченої інформації, щодо механіки Акції здійснюється на Акційнійному плакаті.

1.9. В Акції бере участь наступна продукція ТМ «Пантенол прей 116 г». «Пантенол спрей 58 г» виробництва ТОВ «Мікрофарм», «Пантенол плюс крем» виробництва ТОВ «Тернофарм» (надалі - Акційна продукція)

2. ПЕРІОД І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

2.1. Акція проводиться з 15.06.2021р. по 15.08.2021р. включно (Період проведення Акції/Акційний період) у шість етапів.

2.1.1. Перший етап розіграшу проводиться з 15.06.2021р. по 25.06.2021р. включно.

2.1.2. Другий етап розіграшу проводиться з 26.06.2021р. по 05.07.2021р. включно.

2.1.3. Третій етап розіграшу проводиться з 06.07.2021р. по 16.07.2021р. включно.

2.1.4. Четвертий етап розіграшу проводиться з 17.07.2021р. по 26.07.2021р. включно.

2.1.5. П’ятий етап розіграшу проводиться з 27.07.2021р. по 06.08.2021р. включно.

2.1.6. Шостий етап розіграшу проводиться з 07.08.2021р. по 16.08.2021р. включно.

2.3. Акція проводиться на території України, підконтрольній органам державної влади та управління (надалі – Територія проведення Акції). Акція не проводиться на тимчасово окупованій території України та у населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, а також у населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення. Заохочення надсилаються (вручаються) Переможцям Акції лише в межах Території проведення Акції.

3. ЗАГАЛЬНІ УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ

3.1. В Акції можуть брати участь дієздатні фізичні особи - громадяни України, яким виповнилося 18 років, що постійно проживають на території України, та які безумовно погодились із зазначеними Правилами, підтвердили свою участь в Акції за відсутності будь-яких обмежень щодо участі, купили Акційну продукцію, та виконали інші умови цих Правил (далі — Учасники).

3.2. Не визнаються Учасниками і не мають права брати участь в Акції:

3.2.1. представники Замовника та/або Організатора Акції, особи і будь-які суб’єкти господарювання, що залучені до підготовки та/або проведення Акції, а також їхні близькі родичі (чоловік/дружина, брат/сестра, діти, батьки);

3.2.2. особи, які не виконали умови участі в Акції, порушили ці Правила;

3.2.3. особи, яким на момент проведення Акції ще не виповнилося 18 років;

3.2.4. іноземці та особи без громадянства.

3.3. Беручи участь в Акції Учасник Акції цим підтверджує, що він ознайомлений та згоден з цими Правилами та зобов’язується їх виконувати.

4. ПРАВИЛА УЧАСТІ В АКЦІЇ

4.1. Для участі в Акції Учаснику необхідно здійснити наступні дії:

4.1.1. Зробити покупку лікарського засобу ТМ Пантенол спрей 116г, або Пантенол спрей 58г виробництва ТОВ Мікрофарм, або лікарського засобу Пантенол плюс крем виробництва ТОВ Тернофарм на сайті інтернет аптеки мережі «Країна Здоров’я» https://kraina-z.com.ua/;

4.1.2. При оформленні замовлення у формі реєстрації зоповнити обов’язкові дані ім’я та номер мобільного телефону;

4.1.3. Зберігати чек, який підтверджує участь у акції, протягом дії акції.

4.2. Унікальним Учасником Акції вважається Учасник Акції з належним лише йому унікальним номером мобільного телефону та унікальними паспортними даними громадянина України (надалі Унікальний Учасник).

4.5. Один Акційний чек може приймати участь тільки одним унікальним Учасником, і тільки один раз протягом Акції.

4.6. Ідентифікація Учасників Акції здійснюється Організатором Акції за допомогою унікального номеру мобільного телефону, який було вказано при оформленні покупки на Сайті.

Якщо, один Учасник рееструє покупку  на різні номери телефону, то чеки не ідентифікуються як один учасник. У базі ці чеки містяться як чеки двох Унікальних учасників.

4.7. Учасник Акції при виконанні умов, визначених у п.4.1, та сповіщений згідно п. 4.2. вноситься до відповідної бази Акції (надалі – «база» або «база даних» або «База Акції»).

5. ФОНД ЗАОХОЧЕНЬ АКЦІЇ.

5.1. Фонд Заохочень Акції протягом першого етапу Акції складається з наступних Заохочень:

5.1.1. Набір для кемпінгу у кількості одна (одна) одиниця;

5.1.2. Набір для пік-ніка у кількості одна (одна) одиниця;

5.1.3. Набір для гриля одна (одна) одиниця;

5.1.4. Пляжний зонт одна (одна) одиниця;

5.1.5. Пляжний матрац одна (одна) одиниця;

5.2. Організатор Акції залишає за собою право збільшити або зменшити загальну кількість Фонду Заохочень Акції або включити в Акцію додаткові Заохочення, не передбачені цими Правилами. Організатор має право змінити вид, форму, колір, розмір того чи іншого Заохочення на власний розсуд. Якщо такі зміни відбудуться, Організатор повідомляє про них у порядку, передбаченому п. 1.8. цих Правил та з додержанням вимог чинного законодавства.

5.3. Зовнішній вигляд Заохочень (розмір, колір), зазначених на Сайті, на Акційній продукції, на рекламних матеріалах, які будуть поширюватись Організатором Акції протягом Акційного Періоду, може відрізнятись від зовнішнього вигляду реальних Заохочень.

5.4. У випадку якщо Переможець Акції з якихось причин не може отримати Заохочення, такий Переможець Акції не має права будь-яким чином передати/поступитися своїм правом третій особі, і в такому разі вважається, що він відмовився від Заохочення.

6. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ АКЦІЇ

6.1. Право на отримання Заохочень Акції (стають Переможцями Акції) набувають: учасники Акції, які згідно із цими Правилами стали переможцями щотижневих розіграшів Акції;

6.2. Для проведення щотижневого розіграшу формується база даних номерів мобільних телефонів

Серед кожної бази даних щотижневого розіграшу за допомогою сервіса Random.org (за принципом випадковості) визначаються Учасники Акції, який набув права на отримання Заохочень.

6.3. Для кожного щотижневого розіграшу формуються своя база даних. Акційні чеки учасника Акції з одного щотижневого розіграшу переносяться до наступних щотижневих розіграшів, окрім випадків, якщо цей чек було визначено виграшним у щотижневому розіграші.

6.2.5. Щотижневі розіграші Акції проводяться по буднім дням (з понеділка по п'ятницю) протягом строку проведення Акції о 12 год. 00 хв. (за Київським часом).

Останній щотижневий розіграш Акції відбудеться 16.08.2021 р.

6.2.6. У випадку неможливості визначення Переможця щотижневого розіграшу з причин, що не залежать від Організатора та Замовника, такі Заохочення не переносяться до наступного щотижневого розіграшу. Заохочення, які не були розіграні у щотижневому розіграші не переносяться на будь-який інший розіграш і анулюються.

7. ПОРЯДОК ОПОВІЩЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ АКЦІЇ ТА ВІДПРАВЛЕННЯ ЗАОХОЧЕНЬ

7.1. Учасники Акції, які набули право на отримання одного із Заохочень, передбачених цими Правилами (Переможці Акції), протягом 3-х календарних днів з дати їх визначення повідомляються про перемогу SMS-повідомленням на номер мобільного телефону, який був зазначений ними при реєстрації на Сайті.

В SMS повідомленні зазначається, яке саме Заохочення отримує Учасник Акції, та нагадується яким способом Учаснику Акції необхідно надати Організатору для отримання Заохочення.

Організатор не несе відповідальності за роботу операторів мобільного зв’язку, будь-які помилки мобільного зв’язку, внаслідок яких Учасника не було повідомлено та/або було несвоєчасно повідомлено про те, що він був визначений як Учасник, який отримав право одержати одне із Заохочень, а також у разі надання неточної або недостовірної інформації щодо номера телефону такого Учасника, адреси електронної пошти тощо, та у разі настання обставин непереборної сили;

7.2. Після надсилання SMS повідомлення про перемогу Учаснику Акції (Переможцю Акції), який набув право на отримання Заохочення такий Учасник Акції протягом 10 календарних днів з дати надсилання йому SMS повідомлення повинен надати Організатору копії (скан-копії) документів, передбачених п. 7.5 цих Правил для отримання Заохочення.

7.3. У випадку, якщо Учасник Акції, який набув право на отримання Заохочення (Переможець Акції) протягом 10 календарних днів з моменту направлення на його мобільний номер SMS-повідомлення про перемогу не надасть копії (скан-копії) документів, передбачених п.7.5 цих Правил, він позбавляється права на отримання відповідного Заохочення.

7.4. На Учасників Акції покладається відповідальність за забезпечення доступності їх мобільних номерів для вхідних дзвінків та вхідних SMS-повідомлень протягом всього дня проведення відповідного розіграшу та протягом Періоду проведення Акції.

7.5. Учасник, який став Переможцем щотижневого розіграшу, направляє Організатору Акції на адресу електронної пошти apteka@kraina-z.com.ua.ua наступні дані:

1) скан-копії або фото (роздільною здатністю не менш 203 dpi) таких документів:

- скріншот (фото екрану) отриманого SMS - повідомлення;

- фото акційного чеку;

- фото першої сторінки паспорту та облікової картки платника податків.

2) а також:

- адреси аптеки мережі для отримання подарунку;

- адреси відділення Нової Пошти для відправки подарунку Переможцю та іншій особі (в межах території проведення Акції);

- додаткову інформацію, яка потрібна Організатору для відправки Заохочення та бухгалтерського, фінансового та податкового обліку.

7.6.1. Організатор має право сам визначити службу доставки/поштову службу (Нову Пошту чи Укрпошту) якою відправити Подарунок (Подарунки).

7.7.  Організатор Акції не несе відповідальності за доставку, або неналежну доставку Подарунків, за роботу поштової (кур’єрської) служби або через неможливість отримати переможцями Акції Подарунків з незалежних від Організатора причин, а також за збереження цілісності Заохочень при здійсненні їх доставки службою доставки. Організатор Акції не несе відповідальності за гарантійні зобов’язання щодо Подарунків Акції та за їх подальше використання. Гарантійні зобов’язання покладаються на виробника товару.

7.8.  З моменту відправлення Подарунку Переможцю Акції на адресу відділення зазначену переможцем Акції (в межах території проведення Акції) зобов’язання Організатора та Замовника (перед таким Переможцем Акції) за цими Правилами вважаються виконаними.

7.9. У випадку, якщо Подарунок повернений з причини «відмови від отримання», він не може бути повторно затребуваний отримувачем. Претензії щодо таких не отриманих Подарунків не приймаються.

7.10. Переможець Акції вважається таким, який втратив статус Переможця Акції та не має права на отримання Заохочення, у випадку:

- відмови від надання або ненадання Організатору документів/інформації, зазначених в п. 7.5. цих Правил, та /або

- надання Переможцем Акції недостовірних/некоректних даних, та/або

- надання інформації, що має ознаки фальсифікації/маніпуляції, та /або

- у випадку, якщо Організатор з причин, які не залежать від нього, не зможе зв’язатись з Переможцем Акції, який набув право на Заохочення за його мобільним номером в продовж 5 календарних днів з дати визначення Переможців Акції;

- недотримання Переможцем Акції всіх положень та умов цих Правил та чинного законодавства України, та/або

- якщо Організатором буде встановлено, що цей Переможець Акції не може бути Учасником Акції згідно умов цих Правил, та/або;

- відмови переможця Акції від Заохочення;

що звільняє Організатора від будь-яких зобов'язань перед таким Переможцем Акції. У такому випадку Переможець Акції не має права вимагати від Організатора Акції будь-якої компенсації. Грошовий еквівалент Заохочення Акції не видається.

8. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

8.1. У випадку виникнення ситуацій, що допускають неоднозначне тлумачення Правил та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Організатора Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.

8.2. Організатор  Акції залишає за собою право:

8.3.1. припинити участь в Акції для Учасників, щодо яких є обґрунтовані підозри в шахрайських діях та/або іншому порушенні ними Правил та умов проведення Акції;

8.3.2. змінювати умови, строки проведення Акції, порядок видачі Заохочень;

8.3.3. не вступати в листування та інші контакти з Учасниками Акції, за винятком випадків, зазначених у цих Правилах.

8.3.4. проводити фото- та відеозйомку отримання Переможцем Акції Заохочення та публікувати зазначені матеріали в мережі інтернет, соц мережах та будь-яких інших публічних ресурсах чи засобах масової інформації без виплати будь-якої винагороди Учаснику Акції.

8.5. Якщо з будь-якої причини будь-який аспект даної Акції не може проводитися так, як це заплановано, включаючи причини, викликані зараженням комп‘ютерними вірусами, неполадками в роботі мережі Інтернет, дефектами, маніпуляціями, несанкціонованим втручанням, фальсифікацією, технічними неполадками та з будь-якою іншої причини, неконтрольованої Організатором, яка спотворює або стосується виконання, безпеки, чесності, цілісності або належного проведення Акції, Організатор може на власний розсуд анулювати, припинити, змінити або тимчасово припинити проведення Акції, або ж визнати недійсними будь-які зареєстровані чеки.

8.6. Організатор не несе відповідальності за невиконання своїх зобов'язань в умовах обставин непереборної сили, таких як стихійне лихо, пожежа, повінь, пандемії, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни в законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора Акції обставин, якщо ці обставини перешкоджають виконанню таких зобов'язань.

8.10.  Організатор/Виконавець Акції не несуть відповідальності:

8.10.1. За коректне відображення сторінок Сайту на персональних комп’ютерах, планшетних комп’ютерах та мобільних пристроях:

- експлуатація яких не має офіційної підтримки виробника на Території проведення Акції, і відбувається на вільний розсуд користувачів;

- експлуатація яких відбувається з використанням VPN сервісів для перегляду та використання ПЗ та комп’ютерної програми;

- горизонтальна роздільна здатність екранів яких менше 576 пікселів;

- експлуатація яких відбувається з не оновленими до мінімально необхідних версій або не підтримують роботу веб-браузерів: Internet Explorer не нижче версії 11, Firefox не нижче версії 58, Chrome не нижче версії 64, Safari не нижче версії 11, iOS Safari не нижче версії 11.2, Chrome for Android не нижче версії 64;

- які використовують для перегляду веб-браузери, що вбудовані в додатки сторонніх виробників (наприклад, мобільний додаток Facebook);

- які працюють за допомогою операційних систем, експлуатація яких не має офіційної підтримки виробника на території та у строк проведення Акції, та відбувається на вільний розсуд користувачів;

- які працюють за допомогою неліцензійних операційних систем, та іншого неліцензійного допоміжного програмного забезпечення (антивірусні програми та інші), експлуатація яких не має офіційної підтримки виробника на території та у строк проведення Акції, та відбувається на вільний розсуд користувачів.

8.10.2. За коректність та безперебійність Інтернет-з’єднання, що забезпечується постачальником таких послуг.

8.10.3. За технічні помилки та/або збої у роботі Сайту, хостингу, що сталися з вини операторів мобільного зв’язку та/або внаслідок низької якості та/або переривання з’єднання мобільного зв’язку та/або внаслідок такого рівня мобільного зв’язку, що не може забезпечити якісне та безперебійне відображення Сайту.

8.10.4. У випадку потрапляння електронних листів в папку «Спам», що унеможливило вчасне одержання Учасником Акції повідомлення, надсилання вчасної відповіді та/або спричинило будь-які інші складності у встановленні комунікації.

 

9. ОБРОБКА ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ.

9.1. Беручи участь у Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою добровільну згоду на використання наданої інформації та документації (в тому числі згідно пунктів 4.1.3, 7.5.)  Організатором та залученими ним третіми особами з метою забезпечення участі в цій Акції (в тому числі внесення в Базу Акції), з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинне законодавство України (у т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема на безкоштовне використання його (Учасника Акції) імені (псевдоніму), прізвища, по батькові, фотографії, інтерв’ю, номеру мобільного телефону, електронної адреси, поштової адреси, надісланих Учасником матеріалів або інших матеріалів/інформації про нього (Учасника Акції) з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (в т.ч. його (Учасника Акції) імені, ім’я, по батькові, фотографії) в засобах масової інформації (ЗМІ), інтернет сайті, соц. мережах, будь-яких друкованих, аудіо та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, а також для надсилання інформації, повідомлень, коментарів (в т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Замовником/Організатором та/або будь-якою третьою особою. Ця згода також розуміється як згода, що передбачається ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного кодексу України та Закону України «Про захист персональних даних» (із змінами та доповненнями), а також як згода на включення його (Учасника Акції) номера телефону та електронної адреси до системи розсилки інформації про нові рекламні акції Замовника, які будуть проводитися в майбутньому. Також Учасники, як суб’єкти персональних даних, надають свою добровільну згоду Організатору і дозвіл на вчинення всіх дій, які, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», є обробкою їх персональних даних і підтверджують, що одночасно з їх реєстрацією як Учасників Акції за цими Правилами, останні ознайомилися та повідомлені  про їхні права визначені Законом України «Про захист персональних даних», мету збору персональних даних та особи, яким передаються такі персональні дані Учасників. Організатор є володільцем персональних даних Учасників в розумінні Закону України «Про захист персональних даних». Учасник може відкликати свою згоду на використання персональних даних виключно письмовим зверненням на адресу Організатора. У разі відкликання згоди на використання персональних даних Учасник не допускається до подальшої участі в Акції та на має право на отримання Заохочення. Організатор має право знищити базу персональних даних, без попереднього повідомлення про це володільців персональних даних, після повного закінчення Акції.

9.2. Персональні дані Переможців Акції передаються Організатору та обробляються останнім з метою забезпечення їх участі в цій Акції, визначення Переможців, маркетингових відносин, рекламних відносин та з метою податкового, фінансового та бухгалтерського обліку.

9.3. Учасники Акції самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації (в т.ч. інформації щодо контактів з ними та адрес) та за невиконання (несвоєчасне виконання) Учасниками Акції своїх прав та обов’язків, передбачених Правилами, в тому числі стосовно Заохочення.

9.4. Організатор Акції забезпечує захист персональних даних Учасників від незаконної обробки, а також від незаконного доступу до них відповідно до чинного законодавства України.

9.5. Організатор не несе відповідальність за достовірність наданих Учасником Акції персональних даних.