Menu
Ваш кошик

Ксипогама таблетки 10мг № 30

Ксипогама таблетки 10мг № 30
Ксипогама таблетки 10мг № 30
207.10грн.
Без ПДВ: 207.10грн.

*Зовнішній вигляд упаковки товару може відрізнятися від зображеного на фотографії.

*Ціна і наявність актуальні і діють тільки для покупки онлайн.


Способи доставки
Самовивіз
бесплатно
Доставка кур`єром Нової пошти по Києву
от 50 грн.
Доставка у відділення Нової пошти
от 45 грн.
Список аптек мережі «Країна Здоров’я», де можна купити сьогодні.
При відсутності, товар можна доставити протягом 24 годин в в аптеку або зручним способом доставки по Києву і області.
Адреса аптеки Час роботи і телефон Наявність товару Мапа

Аптека №12 (Васильків)

м.Васильків вул.Грушевського, 26

Пн-Нд з 8:00 до 20:30;

(04571) 244 62

Під замовлення Дивитись

Аптека №13 (Калинівка)

Васильківський р-н смт.Калинівка вул.Центральна, 84

Пн-Пт з 8:00 до 18:00; Сб-Нд - Вихідні

(04571) 415 96

Під замовлення Дивитись

Аптека №14 (Плесецьке)

Васильківський р-н с.Плесецьке вул.Центральна, 57

Пн-Пт з 8:00 до 20:00; Сб-Нд з 8:00 до 19:00;

(04571) 467 25

Під замовлення Дивитись

Склад

діюча речовина: xipamid;

1 таблетка містить ксипаміду 10 мг або 20 мг; або 40 мг;

допоміжні речовини:

10 мг: крохмаль, целюлоза мікрокристалічна, повідон (К 25), цетиловий спирт, лактози моногідрат, кремнію діоксид високодисперсний, магнію стеарат, заліза оксид (ІІІ) жовтий (Е 172);

20 мг: крохмаль, целюлоза мікрокристалічна, повідон (К 25), цетиловий спирт, лактози моногідрат, кремнію діоксид високодисперсний, магнію стеарат;

40 мг: крохмаль, целюлоза мікрокристалічна, повідон (К 25), цетиловий спирт, лактози моногідрат, кремнію діоксид високодисперсний, магнію стеарат, заліза оксид (ІІІ) жовтий (Е 172), індигоїдний фарбник.

Лікарська форма

Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки по 10 мг: жовті, круглі таблетки зі «снеп-таб» на одній стороні, практично без запаху;

таблетки по 20 мг: білі круглі таблетки зі «снеп-таб» на одній стороні, практично без запаху;

таблетки по 40 мг: світло-зелені, круглі таблетки зі «снеп-таб» на одній стороні, практично без запаху.

Фармакотерапевтична група

Нетіазидні діуретики з помірно вираженою активністю. Сульфаміди, прості препарати. Код АТХ С0ЗВ А10.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Ксипамід є діуретичним засобом, що пригнічує реабсорбцію у дистальному канальці нефрону і спочатку призводить до виведення хлору та натрію, потім до збільшення поліурії за рахунок осмотично зв’язаної води. За рахунок збільшення току у дистальному канальці стимулюється секреція калію. Також збільшується виведення бікарбонату, кальцію та магнію. Механізм дії ксипаміду відрізняється від тіазидів, незважаючи на структурну спорідненість. Ксипамід не впливає на ренальну гемодинаміку, на частку гломерулярної фільтрації. Діуретична дія наступає через 1 годину і досягає свого максимуму між 3-ю та 6-ю годиною. Виведення хлору і натрію здійснюється на 12–24-й годині, тому ефекту рикошету немає. Гранична доза ксипаміду становить 5 мг (перорально). При перевищенні 80 мг подальшого салурезу та діурезу немає.

Гіпотензивна дія ксипаміду настає на початку лікування. Максимальний ефект зниження артеріального тиску досягається через 2–3 тижні.

Фармакокінетика. Приблизно через 1 годину досягається максимальна концентрація ксипаміду у плазмі крові. Білковозв’язувальна здатність становить 99 %. Час напіввиведення сягає 7 годин. Пероральна резорбція ксипаміду є повною.

При нирковій недостатності час напіввиведення збільшується до 9 годин, при цирозі печінки, незважаючи на підвищений рівень ксипаміду у плазмі крові, залишається незмінним.

Ренальне виведення незміненої речовини становить 30–40 %. Екстраренальне виведення (загалом близько 2/3 природного ксипаміду) здійснюється наполовину за рахунок глюкуронідації. Неактивний метаболіт, утворюваний таким чином, виводиться нирками, решта – через кишечник.

Показання

Артеріальна гіпертензія.

Кардіальні, ренальні та гепатогенні набряки.

Протипоказання

  • Підвищена чутливість до ксипаміду, до інших сульфонамідних дериватів або тіазидів чи до інших компонентів лікарського засобу;
  • тяжкі порушення функції печінки (прекома та Coma hеpaticum);
  • тяжка ниркова недостатність;
  • гіпокаліємія, що не піддається лікуванню;
  • тяжка гіпонатріємія;
  • гіперкальціємія;
  • гіповолемія;
  • подагра;
  • спадкова непереносимість галактози, дефіцит лактази мальабсорбції, глюкози та галактози.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодії

Нижченаведені взаємодії, які були зареєстровані під час застосування тіазидних діуретиків та подібних лікарських засобів, які можуть виникнути також при застосуванні ксипаміду.

Комбінація, яку не рекомендується застосовувати:

Літій. При одночасному лікуванні літієм посилюється кардіо- та нейротоксична дія літію. Якщо лікування діуретиками уникнути не можна, потрібно контролювати рівень літію у крові та привести у відповідність дозування.

Комбінації, які вимагають особливих запобіжних заходів:

Речовини, які можуть спричинити тахікардію типу «пірует»:

‒ клас Іа антиаритмічних засобів (наприклад хінідин, гідрохінідин, дизопірамід);

‒ клас ІІІ антиаритмічних засобів (наприклад аміодарон, соталол, дофетилід, ібутилід);

‒ деякі антипсихотичні засоби: фенотіазини (наприклад хлорпромазин, ціамемазин, левомепромазин, тіоридазин, трифторперазин), бензоміди (наприклад сульпірид, сультоприд, тіаприд), бутирофенони (наприклад дроперидол, галоперидол);

‒ інші: бепридил, цизаприл, дифеманіл, еритроміцин внутрішньовенно, галофантрин, мізоластин, пентамідин, спарфлоксацин, моксифлоксацин, вінкамін внутрішньовенно.

Підвищується ризик вентрикулярної аритмії, тахікардії типу «пірует» (при гіпокаліємії).

Контролювати та при необхідності корегувати гіпокаліємію потрібно до того, як розпочато лікування такою комбінацією. Потрібний контроль рівня електролітів плазми крові та контроль ЕКГ.

Переважно необхідно використовувати речовини, які не викликають тахікардію типу «пірует», якщо пацієнт страждає гіпокаліємією.

Нестероїдні протизапальні засоби, включаючи селективні інгібітори ЦОГ-2, високі дози саліцилової кислоти (> 3 г/добу). Можливе зниження гіпотензивної дії ксипаміду. Ризик гострої ниркової недостатності при дегідратації (клубочкова (гломерулярна) фільтрація). Необхідно слідкувати за достатнім надходженням рідини і контролювати функцію нирок на початку лікування. Лікування високою дозою саліцилату може посилити його токсичну дію на ЦНС.

АПФ-інгібітори. Ризик сильного зниження тиску крові та/або гострої ниркової недостатності з початком лікування АПФ-інгібіторами у пацієнтів з вже існуючим дефіцитом натрію (зокрема при стенозі ниркової артерії).

Якщо лікування ксипамідом при артеріальній гіпертензії призвело до зменшення натрію, необхідно:

‒ або відмовитися від прийому ксипаміду за 3 дні до початку лікування АПФ-інгібіторами і потім додати ксипамід;

‒ або розпочати лікування АПФ-інгібіторами з низьких доз і потім поступово збільшувати їх.

При декомпенсованій серцевій недостатності слід розпочинати з дуже низької дози АПФ-інгібіторів.

У кожному разі слід контролювати функцію нирок (визначення креатиніну у крові) у перші тижні лікування АПФ-інгібіторами.

Інші діуретики, антитигіпертензивні препарати, бета-блокатори, нітрати, вазодилататори, барбітурати, фенотіазин, трициклічні антидепресанти, алкоголь.

Гіпотензивна дія ксипаміду може посилюватися.

Інші засоби, які знижують рівень калію: амфотерицин В (внутрішньовенно), глюко- та мінералокортикоїди (системні), тетракосактид, стимулюючі проносні засоби.

Підвищується ризик гіпокаліємії (адитивний ефект). Слід контролювати і коригувати рівень калію у плазмі крові, зокрема при лікуванні серцевими глікозидами.

Баклофен. Посилює зниження артеріального тиску. Необхідно забезпечити достатнє надходження рідини і контролювати функцію нирок на початку лікування.

Серцеві глікозиди. Гіпокаліємія та/або гіпомагнезіємія, що підсилюють токсичні побічні реакції дигіталісних глікозидів. Потрібен контроль калію у крові та ЕКГ.

Комбінації, за яких можливі додаткові взаємодії.

Калійзберігаючі діуретики (амілорид, спіронолактон, триамтерен). Навіть якщо ця комбінація вважається доцільною для деяких пацієнтів, вона може спричинити до гіпокаліємію або гіперкаліємію (особливо у пацієнтів з нирковою недостатністю або цукровим діабетом). Необхідна перевірка рівня калію в плазмі та ЕКГ, а також коригування терапії при необхідності.

Діуретичні засоби, які сприяють виведенню калію (наприклад, фуросемід), глюкокортикоїди, АКТГ (адренокортикотропний гормон), карбеноксолон, пеніцилін G, амфотерицин або проносні засоби. Одночасне застосування із ксипамідом може призвести до збільшення втрат калію. При одночасному застосуванні ксипаміду і петльових діуретиків (наприклад, фуросемід) ризик розвитку порушень електролітного балансу і балансу рідини збільшується. Потрібен ретельний моніторинг стану пацієнта.

Метформін. Підвищується ризик лактоацидозу, індукованого метформіном, через можливість функціональної ниркової недостатності при терапії із діуретиками, особливо петльовими діуретиками.

Метформін не застосовують, якщо креатинін у крові становить 15 мг/л (135 мкмоль/л) у чоловіків та 12 мг/л (110 мкмоль/л) у жінок.

Контрастні засоби з вмістом йоду. При гідратації, спричиненій діуретиками, існує підвищений ризик гострої ниркової недостатності, якщо застосовувати контрастні засоби, що містять йод (зокрема у великих дозах). Необхідна регідратація перед застосуванням контрастних засобів з вмістом йоду.

Трициклічні антидепресанти (іміпрамін), нейролептики. Гіпотензивна дія та підвищений ризик ортостатичної гіпотензії.

Кальцій (солі). Ризик гіперкальціємії за рахунок зменшення виділення кальцію у сечу.

Циклоспорин, такролімус. Ризик підвищення рівня креатиніну у сироватці крові.

Кортикоїди, тетракосактид (систематичні). Зниження гіпотензивної дії (затримка рідини та натрію за рахунок кортикоїдів).

Цитостатики (наприклад циклофосфамід, фтороурацил, метотрексат). Ризик токсичності, зокрема зменшення гранулоцитів.

Антидіабетичні лікарські засоби, лікарські засоби, що знижують рівень сечової кислоти в сироватці, норадреналін, адреналін. Ефект цих препаратів може бути ослаблений при одночасному прийманні із ксипамідом.

Хінідин. Виділення хінідіну може бути скорочено.

Міорелаксанти (алкалоїди типу кураре). Посилений і тривалий ефект міорелаксантів.

Колестипол та колестирамін. Може зменшуватися абсорбція ксипаміду.

Особливості щодо застосування

Лікарський засіб містить лактозу моногідрат. При рідкісній спадковій непереносимості галактози, лактазній недостатності Лаппа або мальабсорбції глюкози/галактози не можна застосовувати цей лікарський засіб.

Водний та електролітний баланс. Не слід застосовувати ксипамід при електролітному дисбалансі, що не піддається лікуванню, ортостатичному порушенні регуляції артеріального тиску, порушеннях центральної нервової системи, панкреатиті, змінах картини крові (анемія, лейкопенія, тромбоцитопенія), гострому холециститі, при появі васкуліту, при посиленні короткозорості.

При захворюваннях печінки може мати місце печінкова енцефалопатія. У цьому випадку слід негайно припинити прийом лікарського засобу.

При хронічному надмірному застосуванні діуретиків може виникати псевдосиндром Барттера (екстраадренальний гіперальдостеронізм) з набряками. Ці набряки є проявом підвищення реніну з наступним вторинним гіперальдостеронізмом.

Рівень натрію у сироватці крові слід перевіряти перед початком лікування, а потім регулярно, через певні проміжки часу. Оскільки зниження рівня натрію у крові може спочатку перебігати без симптомів, слід постійно контролювати стан пацієнтів, особливо літнього віку та пацієнтів із цирозом печінки.

Рівень калію у сироватці крові. Під час тривалого лікування ксипамідом може мати місце гіпокаліємія. Сироваткові електроліти (зокрема калій, натрій, кальцій), бікарбонат, креатинін, сечовина та сечова кислота, а також цукор крові слід регулярно перевіряти. Заміщення калію може бути потрібним пацієнтам літнього віку, у яких не засвоюється достатня кількість калію.

Виникнення гіпокаліємії (рівень калію у крові менше 3,4 мкмоль/л) слід уникати, зокрема, у випадку великої втрати рідини (наприклад унаслідок блювання, діареї або інтенсивного потіння) та у пацієнтів ризику, тобто у пацієнтів літнього віку, виснажених пацієнтів, пацієнтів, які отримували неодноразове медикаментозне лікування, а також у пацієнтів із цирозом печінки та набряками і асцитом, пацієнтів із коронарною хворобою серця та серцевою недостатністю. У таких пацієнтів за рахунок гіпокаліємії підвищується кардіотоксичність серцевих глікозидів та ризик порушень серцевого ритму. Гіповолемія або дегідратація, а також значні електролітні порушення або порушення кислотно-лужного балансу повинні бути на контролі. У разі необхідності потрібно тимчасово припинити лікування препаратом Ксипогама®.

До пацієнтів групи ризику відносять пацієнтів з подовженим інтервалом QT, незалежно від того, вроджені чи набуті вади. Наявність гіпокаліємії та брадикардії сприяє виникненню серйозних серцевих аритмій, зокрема потенційно летальної тахікардії типу по «пірует».

В усіх зазначених вище випадках необхідно частіше перевіряти рівень калію у крові, причому перший аналіз потрібно зробити на першому тижні лікування. Гіпокаліємію слід коригувати.

Рівень кальцію у крові. Лікування тіазидними діуретиками та близькими до них лікарськими засобами може призвести до зменшення виділення кальцію з сечею та значного тимчасового підвищення рівню кальцію у крові. Явна гіперкальціємія може виникати через гіперфункцію паращитовидних залоз.

Перед обстеженням функції паращитовидної залози слід перервати лікування.

Цукор у крові. У хворих на цукровий діабет потрібно перевіряти рівень цукру у крові, зокрема при одночасно наявній гіпокаліємії.

Рівень сечової кислоти. 

Складдіюча речовина: xipamid;1 таблетка містить ксипаміду 10 мг або 20 мг; або 40 мг;допоміжні речовини:10 мг: крохмаль, целюлоза мікрокристалічна, по..

 Доставляємо лікарські препарати по всій Україні!

У період карантину ми безпечно відправляємо медикаменти службами «Нова Пошта», «Укрпошта», кур'єром (згідно з Постановою КМУ від 23.03.2020 №220).
Зверніть увагу, є винятки:
  • рецептурні препарати (крім тих, що беруть участь в програмі «Доступні ліки» за е-рецептом);
  • засоби, що відносяться до категорії наркотичних, психотропних речовин та прекурсори;
  • сильнодіючі і потенційно отруйні лікарські засоби;
  • препарати, які вимагають особливих умов зберігання і транспортування.
Повний текст постанови за посиланням https://bitly.su/Z4Ss
Всі інші категорії товарів («Косметика», «Товари для дітей», «Вітаміни і добавки», «Медичні вироби» та ін.) Доставляємо без обмежень, як і раніше.
Доступний самовивіз з аптек.

                               Умови доставки та оплати
                  Залишайтеся вдома! Замовляйте доставку!

Ви завжди зможете дізнатися доступні способи доставки в картці товару.
Доступні способи доставки залежать від конкретного товару.


                                             Способи доставки

ТИП ДОСТАВКИ

СТРОКИ ДОСТАВКИ

ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ

СУМА
ЗАМОВЛЕННЯ

Самовивіз з аптеки

5 хвилин

Безкоштовно

Без обмежень



Нова пошта по Києву і Україні

1-3 дня

від 50 грн. (згідно тарифів оператора)

Мінімальна сума замовлення від 150 грн.



 

Самовивіз із аптеки

Забирайте замовлення вже через 5 хвилин після його оформлення в на сайті kraina-z.com.ua, в будь-якій найближчій аптеці мережі: : https://kraina-z.com.ua/pharmacies-ua . Просто назвіть провізору номер замовлення з SMS повідомлення про підтвердження про бронювання.
Всі замовлення бронюються на 48 годин. У повідомленні Ви отримаєте інформацію про точку самовивозу (адреса аптеки).
Зверніть увагу на режим роботи аптеки.
Замовлення, оформлені без входу в обліковий запис, не відображаються в особистому кабінеті.

Нова пошта

Термін доставки – 1-3 дні
Термін і вартість доставки залежить від населеного пункту і часу замовлення. Замовлення відправляються в той же день при оформленні до 15:00;

З базовими тарифами можна ознайомитися на сайті:
https://novaposhta.ua/ru/delivery

Умови оплати
Відмова від замовлення
Звертаємо Вашу увагу на те, що товари обміну або поверненню не підлягають!

Згідно постанови КМУ від 19 березня 1994г.№172 Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів». Доповнення №3 до постанови КМУ від 19 березня 1994г.№172
Наказ МОЗ України 19.07.2005 №360 Порядок відпуску лікарських засобів і виробів медичного призначення з аптек їх структурних підрозділів

Якість продукції
Асортимент наших аптек представлений тільки оригінальним і сертифікованим товаром від офіційних дистриб'юторів і виробників (по Вашому запиту ми надамо Вам документи, що підтверджують їх якість). 
Піклуючись про якість продукції, ми стежимо за дотриманням умов зберігання на всіх етапах.
Безпека і якість - наші основні принципи при виборі товарів і постачальників.
Приємних покупок і будьте здорові!


 

 

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре

Задати питання

Вартість Ксипогама таблетки 10мг № 30 актуальна тільки при замовленні на сайті. У мережі аптек Країна Здоров'я можна купити Ксипогама таблетки 10мг № 30 з доставкою по всіх містах України: Чернігів, Житомир, Тернопіль, Запоріжжя, Херсон, Івано-Франківськ, Донецьк, Дніпропетровськ, Ужгород, Рівне, Миколаїв, Чернівці, Суми, Харків, Львів, Кіровоград, Луцьк, Вінниця, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Одеса, Луганськ, Київ та інші. Доступна доставка кур'єром по Києву і області. Детальніше про правильне оформлення, умови доставки і оплати дивіться на сторінці.