Menu
Ваш кошик

Кораксан таблетки 5мг № 56

Кораксан таблетки 5мг № 56
Кораксан таблетки 5мг № 56
430.90грн.
Без ПДВ: 430.90грн.

*Зовнішній вигляд упаковки товару може відрізнятися від зображеного на фотографії.

*Ціна і наявність актуальні і діють тільки для покупки онлайн.


Способи доставки
Самовивіз
бесплатно
Доставка кур`єром Нової пошти по Києву
от 50 грн.
Доставка у відділення Нової пошти
от 45 грн.
Список аптек мережі «Країна Здоров’я», де можна купити сьогодні.
При відсутності, товар можна доставити протягом 24 годин в в аптеку або зручним способом доставки по Києву і області.
Адреса аптеки Час роботи і телефон Наявність товару Мапа

Аптека №12 (Васильків)

м.Васильків вул.Грушевського, 26

Пн-Нд з 8:00 до 20:30;

(04571) 244 62

Під замовлення Дивитись

Аптека №13 (Калинівка)

Васильківський р-н смт.Калинівка вул.Центральна, 84

Пн-Пт з 8:00 до 18:00; Сб-Нд - Вихідні

(04571) 415 96

Під замовлення Дивитись

Аптека №14 (Плесецьке)

Васильківський р-н с.Плесецьке вул.Центральна, 57

Пн-Пт з 8:00 до 20:00; Сб-Нд з 8:00 до 19:00;

(04571) 467 25

Під замовлення Дивитись

Склад

діюча речовина: ivabradine;

1 таблетка містить 5 мг івабрадину, що відповідає 5,39 мг івабрадину гідрохлориду, або 7,5 мг івабрадину, що відповідає 8,085 мг івабрадину гідрохлориду;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, магнію стеарат, крохмаль кукурудзяний, мальтодекстрин, кремнію діоксид колоїдний безводний;

плівкова оболонка: гліцерин, гіпромелоза, заліза оксид жовтий (E 172), заліза оксид червоний (E 172), макрогол 6000, магнію стеарат, титану діоксид (Е 171).

Лікарська форма

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості:

Кораксан® 5 мг: таблетка довгастої форми, вкрита плівковою оболонкою оранжево-рожевого кольору, з насічками на обох краях і тисненням «5» з одного боку та «» - з іншого.

Кораксан® 7,5 мг: таблетка трикутної форми, вкрита плівковою оболонкою оранжево-рожевого кольору, з тисненням «7.5» з одного боку та «» − з іншого.

Фармакотерапевтична група

Кардіологічні засоби. Інші кардіологічні засоби. Код ATX С01Е B17.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Механізм дії.

Івабрадин – це речовина, яка виключно знижує частоту серцевих скорочень (ЧСС), діючи на водія ритму серця шляхом селективного та специфічного інгібування Іf-потоку, що контролює спонтанну діастолічну деполяризацію на рівні синусового вузла, регулюючи ЧСС. Івабрадин діє виключно на синусовий вузол та не впливає на внутрішньопередсердну, атріовентрикулярну і внутрішньошлуночкову провідність, скоротність міокарда й реполяризацію шлуночків.

Івабрадин також може взаємодіяти з Іh-потоком сітківки ока, які схожі за структурою з Іf-потоком синусового вузла серця. Це лежить в основі розвитку тимчасового порушення світлосприйняття внаслідок зменшення реакції сітківки на яскраві світлові стимули. При появі тригерних обставин (раптова зміна освітлення) часткове інгібування івабрадином Іh-потоку може призвести до несподіваного виникнення у пацієнтів зорових феноменів. Зорові феномени (фосфени) описують як тимчасове підвищення яскравості на обмеженій ділянці поля зору (див. розділ «Побічні реакції»).

Фармакодинамічні ефекти.

Основною фармакодинамічною властивістю івабрадину є вибіркове дозозалежне зниження ЧСС. Аналіз зменшення ЧСС при застосуванні івабрадину в дозах < 20 мг двічі на добу показав тенденцію до виникнення ефекту плато, що знижує ризик виникнення тяжкої брадикардії < 40 уд./хв (див. розділ «Побічні реакції»).

При застосуванні івабрадину у рекомендованих терапевтичних дозах (5‒7,5 мг двічі на добу) ЧСС знижується приблизно на 10 уд./хв у стані спокою та при навантаженні. Це зменшує роботу серця та споживання кисню міокардом. Івабрадин не впливає на внутрішньосерцеву провідність, скоротність міокарда (негативний інотропний ефект відсутній) та реполяризацію шлуночків:

  • у клінічних електрофізіологічних дослідженнях івабрадин не впливав на атріовентрикулярну або інтравентрикулярну провідність або на коригований інтервал QT;
  • у пацієнтів з дисфункцією лівого шлуночка (фракція викиду лівого шлуночка [ФВЛШ] становить 30‒45 %) івабрадин не виявляв будь-якого негативного впливу на показники ФВЛШ.

Клінічна ефективність та безпека.

Антиангінальну та антиішемічну ефективність івабрадину було доведено у ході п’яти подвійно сліпих рандомізованих досліджень (у трьох ‒ порівнювали з плацебо та по одному ‒ з атенололом та амлодипіном). У цих дослідженнях брали участь 4111 пацієнтів з хронічною стабільною стенокардією, 2617 з яких приймали івабрадин.

Івабрадин у дозі 5 мг двічі на добу довів свою ефективність за показниками тестів з фізичним навантаженням впродовж 3‒4 тижнів лікування. Додаткові переваги збільшення дози івабрадину до 7,5 мг двічі на добу були доведені у ході контрольованого порівняльного дослідження з атенололом: тривалість тесту з фізичним навантаженням у міждозовий період збільшилася на 1 хвилину після місяця лікування івабрадином у дозі 5 мг двічі на добу; через три місяці після підвищення дози до 7,5 мг двічі на добу спостерігалося подальше збільшення тривалості навантаження ще майже на 25 с. У ході цього дослідження антиангінальні та антиішемічні властивості івабрадину були підтверджені у пацієнтів віком ≥ 65 років. Ефективність івабрадину в дозах 5 та 7,5 мг двічі на добу була сталою у всіх дослідженнях за показниками тестів з фізичним навантаженням (загальна тривалість навантаження, час до виникнення лімітуючої стенокардії, час до розвитку нападу стенокардії, час до розвитку депресії сегмента ST на 1 мм) та супроводжувалася зменшенням кількості нападів стенокардії приблизно на 70 %. Режим дозування івабрадину двічі на добу забезпечував стабільну ефективну дію протягом 24 годин.

У ході рандомізованого плацебо-контрольованого дослідження за участю 889 пацієнтів івабрадин, що призначався додатково до атенололу в дозі 50 мг на добу, показав додаткову ефективність усіх показників тестів з фізичним навантаженням у міждозовий період (через 12 годин після прийому).

Дослідження продемонстрували, що ефективність івабрадину повністю зберігається впродовж 3‒4 місяців лікування. Під час цих досліджень не спостерігалося випадків фармакологічної толерантності (втрати ефективності) або ефекту «відміни» після раптового припинення лікування. Антиангінальна та антиішемічна ефективність івабрадину були пов’язані з дозозалежним зменшенням ЧСС і достовірним зниженням подвійного добутку (ПД), що відображає потребу міокарда у кисні, у спокої та під час фізичного навантаження (ПД = ЧСС × систолічний артеріальний тиск [САТ]). Вплив івабрадину на артеріальний тиск (АТ) та резистентність периферичних судин був мінімальним та не мав клінічного значення.

Дослідження тривалістю 1 рік за участю 713 пацієнтів підтвердило стійкий ефект івабрадину щодо зниження ЧСС та продемонструвало відсутність впливу івабрадину на метаболізм глюкози та ліпідів.

У хворих на цукровий діабет (n = 457) було підтверджено антиішемічну та антиангінальну ефективність і безпеку застосування івабрадину.

У широкомасштабному дослідженні BEAUTIFUL з вивчення захворюваності та смертності за участю 10 917 осіб з ішемічною хворобою серця й дисфункцією лівого шлуночка (ФВЛШ < 40 %) івабрадин призначався на тлі оптимальної базисної терапії (86,9 % пацієнтів отримували β-блокатори). Основним критерієм ефективності (первинна комбінована кінцева точка) була загальна кількість випадків кардіоваскулярної смерті, госпіталізацій внаслідок інфаркту міокарда (ІМ), а також з приводу виникнення або погіршення серцевої недостатності (СН). Дослідження показало відсутність достовірної різниці у зниженні первинної комбінованої кінцевої точки між групами івабрадину та плацебо як у загальній популяції (відносний ризик [ВР] 1,00; p = 0,94), так і при аналізі даних підгрупи пацієнтів із ЧСС ≥ 70 уд./хв (ВР 0,91; p = 0,17). Проте у групі хворих із ЧСС ≥ 70 уд./хв, які приймали івабрадин, частота госпіталізацій у зв’язку з летальним та нелетальним ІМ зменшилася на 36 % (p = 0,001), а реваскуляризації коронарних судин – на 30 % (p = 0,016).

Субаналіз даних у підгрупі пацієнтів із симптомною стенокардією (n = 1507) показав, що первинна кінцева точка знизилася на 24 % у групі івабрадину (p = 0,05). Ця перевага була зумовлена в основному значним зменшенням частоти госпіталізацій внаслідок ІМ (42 %; p = 0,021). Зниження частоти госпіталізацій у зв’язку з летальним та нелетальним ІМ було ще суттєвішим (73 %; p = 0,002) у групі пацієнтів з лімітуючою стенокардією та ЧСС ≥ 70 уд./хв.

У широкомасштабному дослідженні SIGNIFY з вивчення захворюваності та смертності за участю 19 102 пацієнтів з ішемічною хворобою серця без клінічних ознак серцевої недостатності (ФВЛШ > 40 %) івабрадин призначався на тлі оптимальної базисної терапії. В цьому дослідженні застосовувалась терапевтична схема з вищим дозуванням, ніж затверджене (початкова доза – 7,5 мг двічі на добу [5 мг двічі на добу для пацієнтів віком понад 75 років] та титрація дози до 10 мг двічі на добу). Основним критерієм ефективності була комбінована первинна кінцева точка, яка складалась із загальної кількості випадків серцево-судинної смерті або нелетального інфаркту міокарда. Дослідження не виявило різниці за частотою виникнення комбінованої первинної кінцевої точки між групами івабрадину та плацебо (ВР 1,08; р = 0,197). Брадикардія спостерігалась у 17,9 % пацієнтів групи івабрадину (2,1 % в групі плацебо). Під час дослідження 7,1 % пацієнтів отримували верапаміл, дилтіазем або інгібітори CYP3A4 сильної дії.

Незначне статистично достовірне збільшення частоти виникнення комбінованої первинної кінцевої точки спостерігалось у попередньо визначеній підгрупі пацієнтів зі стенокардією ІІ класу або вище за класифікацією Канадського товариства серцево-судинних захворювань (CCS) (n = 12 049) (3,4 % випадків на рік проти 2,9 %, ВР 1,18; р = 0,018); але в підгрупі загальної популяції пацієнтів зі стенокардією класу CCS ≥ І такого ефекту виявлено не було (n = 14 286) (ВР 1,11; р = 0,110).

Використання у дослідженні вищої за затверджену дози частково пояснює одержані результати.

SHIFT – багатоцентрове міжнародне рандомізоване подвійно сліпе плацебо-контрольоване дослідження захворюваності та смертності, яке включало 6505 дорослих пацієнтів зі стабільною хронічною СН (ХСН) і дисфункцією лівого шлуночка (ФВЛШ ≤ 35 %). У дослідженні брали участь хворі із систолічною ХСН II‒IV функціональних класів (за класифікацією хронічної серцевої недостатності Нью-Йоркської асоціації кардіологів [NYHA]) тривалістю ≥ 4 тижнів та ЧСС ≥ 70 уд./хв у стані спокою.

Пацієнти отримували стандартну терапію, включаючи застосування β-блокаторів (89 %), інгібіторів АПФ та/або антагоністів ангіотензину ІІ (91 %), діуретиків (83 %) і антагоністів альдостерону (60 %). У групі івабрадину 67 % пацієнтів отримували лікарський засіб у дозі 7,5 мг двічі на добу. Медіана спостереження - 22,9 місяця. Лікування івабрадином асоціювалося зі зниженням ЧСС у середньому на 15 уд./хв порівняно з вихідним значенням 80 уд./хв. Різниця у ЧСС між групами івабрадину та плацебо становила 10,8 уд./хв після 28 днів прийому, 9,1 уд./хв - 12 місяців та 8,3 уд./хв - 24 місяців.

Це дослідження продемонструвало клінічно та статистично достовірне зниження частоти виникнення комбінованої первинної кінцевої точки (смерть від серцево-судинних подій та госпіталізація з приводу погіршення СН) на 18 % (ВР 0,82, 95 % довірчий інтервал [ДІ] 0,75‒0,90; p < 0,0001). Абсолютне зменшення ВР становило 4,2 %. Ефект від лікування івабрадином був очевидним вже у перші 3 місяці терапії. Результати комбінованої первинної кінцевої точки головним чином були обумовлені кінцевими точками СН, госпіталізації з приводу погіршення СН (абсолютне зменшення ВР - 4,7 %) та смертей від СН (абсолютне зменшення ВР - 1,1 %).

Вплив терапії івабрадином на комбіновану первинну кінцеву точку, її компоненти та вторинні кінцеві точки

 
Івабрадин (N = 3241) n (%)
Плацебо (N = 3264) n (%)
ВР
(95 % ДІ)
 
  • значення
Комбінована первинна кінцева точка
793 (24,47)
937 (28,71)
0,82 (0,75‒0,90)
< 0,0001
Компоненти первинної кінцевої точки:
  • смерть внаслідок серцево-судинних подій;
  • госпіталізація з приводу погіршення СН
 
 
449 (13,85)
 
514 (15,86)
 
 
491 (15,04)
 
672 (20,59)
 
 
0,91 (0,80‒1,03)
 
0,74 (0,66‒0,83)
 
 
0,128
 
< 0,0001
Інші вторинні кінцеві точки:
  • смерть з будь-якої причини;
  • смерть, викликана СН;
  • госпіталізації з будь-якої причини;
  • госпіталізації з приводу серцево-судинного захворювання
 
503 (15,52)
 
113 (3,49)
1231 (37,98)
 
977 (30,15)
 
Складдіюча речовина: ivabradine;1 таблетка містить 5 мг івабрадину, що відповідає 5,39 мг івабрадину гідрохлориду, або 7,5 мг івабрадину, що відповіда..

 Доставляємо лікарські препарати по всій Україні!

У період карантину ми безпечно відправляємо медикаменти службами «Нова Пошта», «Укрпошта», кур'єром (згідно з Постановою КМУ від 23.03.2020 №220).
Зверніть увагу, є винятки:
  • рецептурні препарати (крім тих, що беруть участь в програмі «Доступні ліки» за е-рецептом);
  • засоби, що відносяться до категорії наркотичних, психотропних речовин та прекурсори;
  • сильнодіючі і потенційно отруйні лікарські засоби;
  • препарати, які вимагають особливих умов зберігання і транспортування.
Повний текст постанови за посиланням https://bitly.su/Z4Ss
Всі інші категорії товарів («Косметика», «Товари для дітей», «Вітаміни і добавки», «Медичні вироби» та ін.) Доставляємо без обмежень, як і раніше.
Доступний самовивіз з аптек.

                               Умови доставки та оплати
                  Залишайтеся вдома! Замовляйте доставку!

Ви завжди зможете дізнатися доступні способи доставки в картці товару.
Доступні способи доставки залежать від конкретного товару.


                                             Способи доставки

ТИП ДОСТАВКИ

СТРОКИ ДОСТАВКИ

ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ

СУМА
ЗАМОВЛЕННЯ

Самовивіз з аптеки

5 хвилин

Безкоштовно

Без обмежень



Нова пошта по Києву і Україні

1-3 дня

від 50 грн. (згідно тарифів оператора)

Мінімальна сума замовлення від 150 грн.



 

Самовивіз із аптеки

Забирайте замовлення вже через 5 хвилин після його оформлення в на сайті kraina-z.com.ua, в будь-якій найближчій аптеці мережі: : https://kraina-z.com.ua/pharmacies-ua . Просто назвіть провізору номер замовлення з SMS повідомлення про підтвердження про бронювання.
Всі замовлення бронюються на 48 годин. У повідомленні Ви отримаєте інформацію про точку самовивозу (адреса аптеки).
Зверніть увагу на режим роботи аптеки.
Замовлення, оформлені без входу в обліковий запис, не відображаються в особистому кабінеті.

Нова пошта

Термін доставки – 1-3 дні
Термін і вартість доставки залежить від населеного пункту і часу замовлення. Замовлення відправляються в той же день при оформленні до 15:00;

З базовими тарифами можна ознайомитися на сайті:
https://novaposhta.ua/ru/delivery

Умови оплати
Відмова від замовлення
Звертаємо Вашу увагу на те, що товари обміну або поверненню не підлягають!

Згідно постанови КМУ від 19 березня 1994г.№172 Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів». Доповнення №3 до постанови КМУ від 19 березня 1994г.№172
Наказ МОЗ України 19.07.2005 №360 Порядок відпуску лікарських засобів і виробів медичного призначення з аптек їх структурних підрозділів

Якість продукції
Асортимент наших аптек представлений тільки оригінальним і сертифікованим товаром від офіційних дистриб'юторів і виробників (по Вашому запиту ми надамо Вам документи, що підтверджують їх якість). 
Піклуючись про якість продукції, ми стежимо за дотриманням умов зберігання на всіх етапах.
Безпека і якість - наші основні принципи при виборі товарів і постачальників.
Приємних покупок і будьте здорові!


 

 

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре

Задати питання

Вартість Кораксан таблетки 5мг № 56 актуальна тільки при замовленні на сайті. У мережі аптек Країна Здоров'я можна купити Кораксан таблетки 5мг № 56 з доставкою по всіх містах України: Тернопіль, Черкаси, Харків, Полтава, Хмельницький, Житомир, Луцьк, Кіровоград, Ужгород, Рівне, Чернівці, Київ, Суми, Херсон, Миколаїв, Дніпропетровськ, Львів, Запоріжжя, Донецьк, Івано-Франківськ, Чернігів, Вінниця, Луганськ, Одеса та інші. Доступна доставка кур'єром по Києву і області. Детальніше про правильне оформлення, умови доставки і оплати дивіться на сторінці.