Menu
Ваш кошик

Алмірал амп 0,075 3мл № 10 * * *

Алмірал амп 0,075 3мл № 10 * * *
Алмірал амп 0,075 3мл № 10 * * *
229.30грн.
Без ПДВ: 229.30грн.

*Зовнішній вигляд упаковки товару може відрізнятися від зображеного на фотографії.

*Ціна і наявність актуальні і діють тільки для покупки онлайн.


Способи доставки
Самовивіз
бесплатно
Доставка кур`єром Нової пошти по Києву
от 50 грн.
Доставка у відділення Нової пошти
от 45 грн.
Список аптек мережі «Країна Здоров’я», де можна купити сьогодні.
При відсутності, товар можна доставити протягом 24 годин в в аптеку або зручним способом доставки по Києву і області.
Адреса аптеки Час роботи і телефон Наявність товару Мапа

Аптека №12 (Васильків)

м.Васильків вул.Грушевського, 26

Пн-Нд з 8:00 до 20:30;

(04571) 244 62

Під замовлення Дивитись

Аптека №13 (Калинівка)

Васильківський р-н смт.Калинівка вул.Центральна, 84

Пн-Пт з 8:00 до 18:00; Сб-Нд - Вихідні

(04571) 415 96

Під замовлення Дивитись

Аптека №14 (Плесецьке)

Васильківський р-н с.Плесецьке вул.Центральна, 57

Пн-Пт з 8:00 до 20:00; Сб-Нд з 8:00 до 19:00;

(04571) 467 25

Під замовлення Дивитись

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Алмірал - нестероїдний препарат з вираженими знеболюючими / протизапальними властивостями. він є інгібітором простагландінсінтетази (ЦОГ). диклофенак натрію in vitro в концентраціях, еквівалентних тим, які були досягнуті у людини, не пригнічує біосинтез протеогліканів в хрящовій тканині. якщо препарат застосовують одночасно з опадами для купірування післяопераційного болю, Алмірал істотно зменшує потребу в опіоїдах.

Фармакокінетика. Абсорбція. Після введення 75 мг диклофенаку шляхом в / м ін'єкції абсорбція починається негайно, а середня C max в плазмі крові, яка становить близько 2,558 ± 0,968 мкг / мл (2,5 мкг / мл = 8 мкмоль / л), досягається приблизно через 20 хв . Обсяг абсорбції лінійно пропорційний дозі.

У разі, якщо 75 мг диклофенаку вводять шляхом в / в інфузії протягом 2 ч, середня C max в плазмі крові становить приблизно 1,875 ± 0,436 мкг / мл (1,9 мкг / мл = 5,9 мкмоль / л). Більш короткий час інфузії призводить до більш високої C max в плазмі крові, тоді як більш тривалі інфузії призводять до плато концентрації, пропорційній показником інфузії після 3-4 ч. На відміну від відповідних результатів перорального застосування, в разі застосування препарату у вигляді супозиторіїв або в / м введення концентрація в плазмі крові швидко знижується відразу після досягнення максимальних рівнів.

Біодоступність. AUC після в / м або в / в введення приблизно вдвічі більше, ніж після перорального або ректального введення, так як цей шлях дозволяє уникнути метаболізму першого проходження через печінку.

Розподіл. 99,7% диклофенаку зв'язується з білками, головним чином з альбуміном (99,4%).

Диклофенак потрапляє в синовіальну рідину, де C max встановлюється через 2-4 години після досягнення пікового значення в плазмі крові. Очікуваний T ½ із синовіальної рідини становить 3-6 годин. Через 2 години після досягнення C max в плазмі крові концентрація диклофенаку в синовіальній рідині перевищує цей показник в плазмі крові і залишається вище протягом періоду до 12 год.

Диклофенак виявлено в низькій концентрації (100 нг / мл) в грудному молоці в однієї жінки, яка годувала грудьми. Передбачувана кількість препарату, яка потрапляє в організм немовляти з грудним молоком, еквівалентно 0,03 мг / кг / сут.

Метаболізм. Біотрансформація диклофенаку відбувається частково шляхом глюкуронізації интактной молекули, але головним чином шляхом одноразового і багаторазового гідроксилювання та метоксилювання, що призводить до утворення декількох фенольних метаболітів, більшість з яких перетворюється в кон'югати глюкуроніду. Два з цих фенольних метаболітів є біологічно активними, однак їх дія виражена значно менше, ніж дія диклофенаку.

Виведення. Загальний системний кліренс диклофенаку в плазмі крові становить 263 ± 56 мл / хв (середнє значення ± SD). Термінальний T ½ в плазмі крові становить 1-2 год. Чотири метаболіти, включаючи два активних, також мають короткий T ½ - 1-3 ч. Близько 60% введеної дози виводиться з сечею у вигляді глюкуронідного кон'югату інтактної молекули і у вигляді метаболітів, більшість з яких також перетворюється в глюкуронідні кон'югати. Менше 1% виводиться у вигляді незміненої речовини. Залишки дози елімінуються у вигляді метаболітів через жовч з калом.

Спеціальні групи пацієнтів

Пацієнти похилого віку. Ніякої різниці в залежності від віку хворого в абсорбції, метаболізмі або екскреції препарату не відмічено, крім того, що у 5 пацієнтів похилого віку 15-хвилинна інфузія призвела до концентрації в плазмі крові вище на 50%, ніж у здорових добровольців.

Пацієнти з порушенням функції нирок. У пацієнтів з порушенням функції нирок при дотриманні режиму звичайного дозування не очікується накопичення незміненої активної речовини відповідно до кінетикою препарату після одноразового застосування. В умовах кліренсу креатиніну 10 мл / хв рівні гідроксиметаболітів в плазмі крові приблизно в 4 рази вище, ніж у здорових добровольців.

Однак метаболіти остаточно виводяться з жовчю.

Пацієнти із захворюваннями печінки. У пацієнтів з хронічним гепатитом або компенсованим цирозом печінки кінетика і метаболізм диклофенаку є такими ж, як і у пацієнтів без захворювання печінки.

показання

Препарат при в / м введенні призначений для лікування:

 • запальних і дегенеративних форм ревматизму, ревматоїдного артриту, анкілозуючого спондиліту, остеоартриту, спондилоартриту, вертебрального больового синдрому, несуглобовий ревматизму;
 • гострих нападів подагри;
 • ниркової та біліарної коліки;
 • болю і набряку після травм і операцій;
 • важких нападів мігрені.

Препарат при введенні у вигляді в / в інфузій призначений для лікування або профілактики післяопераційного болю.

застосування

Препарат слід застосовувати в мінімальних ефективних дозах протягом найкоротшого періоду часу, враховуючи завдання лікування у кожного окремого пацієнта.

Дорослі. Препарат Алмірал, р-р для ін'єкцій, не застосовують більше 2 днів. У разі необхідності лікування можна продовжити таблетками або супозиторії диклофенаку.

В / м ін'єкція. З метою попередження пошкодження нервових або інших тканин у місці ін'єкції необхідно дотримуватися таких правил.

Доза зазвичай становить 75 мг (1 ампула) на добу, яку вводять шляхом глибокої ін'єкції у верхній зовнішній квадрант великого сідничного м'яза. У важких випадках (наприклад коліки) добову дозу можна підвищити до 2 ін'єкцій по 75 мг, між якими дотримують інтервал у кілька годин (по 1 ін'єкції в кожну сідницю). В якості альтернативи 75 мг розчину для ін'єкцій можна комбінувати з іншими лікарськими формами диклофенаку (наприклад таблетками або супозиторії) до максимальної сумарної добової дози 150 мг диклофенаку натрію.

В умовах нападу мігрені клінічний досвід обмежений випадками з початковим застосуванням 1 ампули 75 мг, дозу вводять при можливості відразу ж після застосування супозиторіїв по 100 мг в той же самий день (при необхідності). Загальна добова доза не повинна перевищувати 175 мг в перший день.

Немає доступних даних щодо застосування препарату Алмірал для лікування нападів мігрені тривалістю більше 1 доби.

В / в інфузії. Безпосередньо перед початком в / в інфузії Алмірал слід розвести в 100-500 мл 0,9% розчину натрію хлориду або 5% розчину глюкози. Обидва розчину необхідно буферізіровать розчином бікарбонату натрію (0,5 мл 8,4% розчину або 1 мл 4,2%). Використовувати можна тільки прозорі розчини.

Алмірал, р-р для ін'єкцій, не слід вводити у вигляді болюсної ін'єкції.

Рекомендовані альтернативні режими дозування препарату Алмірал, розчину для ін'єкцій:

 • для лікування помірної і важкої післяопераційного болю 75 мг необхідно вводити безперервно протягом від 30 хв до 2 год; в разі необхідності лікування можна повторити через 4-6 год, але доза не повинна перевищувати 150 мг / добу;
 • для профілактики післяопераційного болю через 15 хв - 1 год після хірургічного втручання необхідно ввести навантажувальну дозу 25-50 мг, після цього слід застосувати безперервну інфузію приблизно 5 мг / ч до максимальної добової дози 150 мг.

Пацієнти похилого віку. Хоча у пацієнтів похилого віку фармакокінетика препарату Алмірал не погіршується до будь-якої клінічно значущого ступеня, НПЗП слід застосовувати з особливою обережністю у таких хворих, які, як правило, більш схильні до розвитку небажаних реакцій. Зокрема, у ослаблених пацієнтів похилого віку або пацієнтів з низьким показником маси тіла рекомендується застосовувати найнижчі ефективні дози (див. Особливості застосування); також пацієнтів необхідно обстежити щодо шлунково-кишкових кровотеч при лікуванні НПЗП.

Рекомендована максимальна добова доза препарату Алмірал становить 150 мг.

Діти. Диклофенак у лікарській формі розчину для ін'єкцій протипоказаний для застосування у дітей.

Протипоказання

  Відома гіперчутливість до діючої речовини, натрію метабісульфіту або будь-яким іншим компонентам препарату; кровотеча або перфорація шлунково-кишкового тракту в анамнезі, пов'язана з попереднім лікуванням НПЗП; активна форма виразки / кровотечі або рецидивуюча виразка / кровотеча в анамнезі (два або більше окремих епізоду встановленої виразки або кровотечі); iii триместр вагітності; як і інші нестероїдні протизапальні засоби, диклофенак також протипоказаний пацієнтам, у яких застосування ібупрофену, ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів провокує напади ба, ангіоневротичногонабряку, кропив'янки або гострого риніту; запальні захворювання кишечника (наприклад хвороба крона або виразковий коліт); печінкова недостатність; ниркова недостатність; застійна серцева недостатність (ii-iv функціональний клас по nyha); високий ризик розвитку післяопераційних кровотеч, незгортання крові, порушень гемостазу, гемопоетичних порушень або цереброваскулярних кровотеч; лікування періопераційної болю при аортокоронарне шунтування (або використанні апарату штучного кровообігу); ІХС у пацієнтів, що мають стенокардію, перенесений інфаркт міокарда; цереброваскулярні захворювання у пацієнтів, які перенесли інсульт або мають епізоди минущих ішемічних атак; захворювання периферичних артерій.

У даній лікарській формі препарат протипоказаний дітям.

Протипоказання тільки для в / в застосування:

 • одночасне застосування НПЗП або антикоагулянту (в тому числі гепарину в низьких дозах);
 • наявність в анамнезі геморагічного діатезу, підтвердженого або підозрюваного цереброваскулярного кровотечі;
 • операції, пов'язані з високим ризиком кровотечі;
 • БА в анамнезі;
 • помірне або тяжке порушення функції нирок (креатинін плазми крові 160 мкмоль / л);
 • гіповолемія або зневоднення з якої-небудь причини.

Побічні ефекти

Наведені нижче побічні ефекти включають такі, які пов'язані з введенням препарату Алмірал в умовах короткострокового та тривалого застосування.

З боку крові та лімфатичної системи: тромбоцитопенія, лейкопенія, анемія (включаючи гемолітичну та апластичну), агранулоцитоз.

З боку імунної системи: гіперчутливість, анафілактична і анафілактоїдна реакція (включаючи гіпотензію і шок), ангіоневротичний набряк (включаючи набряк обличчя).

Психічні розлади: дезорієнтація, депресія, безсоння, нічні кошмари, дратівливість та інші психічні порушення.

З боку нервової системи: головний біль, запаморочення, сонливість, втомлюваність, парестезія, порушення пам'яті, судоми, тривожність, тремор, асептичний менінгіт, розлад смаку, інсульт, сплутаність свідомості, галюцинації, порушення чутливості, загальне нездужання.

З боку органу зору: розлад зору, затуманення зору, диплопія, неврит зорового нерва.

З боку органів слуху та лабіринту: верт

Фармакологічні властивостіФармакодинаміка. Алмірал - нестероїдний препарат з вираженими знеболюючими / протизапальними властивостями. він є інгібіторо..

 Доставляємо лікарські препарати по всій Україні!

У період карантину ми безпечно відправляємо медикаменти службами «Нова Пошта», «Укрпошта», кур'єром (згідно з Постановою КМУ від 23.03.2020 №220).
Зверніть увагу, є винятки:
 • рецептурні препарати (крім тих, що беруть участь в програмі «Доступні ліки» за е-рецептом);
 • засоби, що відносяться до категорії наркотичних, психотропних речовин та прекурсори;
 • сильнодіючі і потенційно отруйні лікарські засоби;
 • препарати, які вимагають особливих умов зберігання і транспортування.
Повний текст постанови за посиланням https://bitly.su/Z4Ss
Всі інші категорії товарів («Косметика», «Товари для дітей», «Вітаміни і добавки», «Медичні вироби» та ін.) Доставляємо без обмежень, як і раніше.
Доступний самовивіз з аптек.

                               Умови доставки та оплати
                  Залишайтеся вдома! Замовляйте доставку!

Ви завжди зможете дізнатися доступні способи доставки в картці товару.
Доступні способи доставки залежать від конкретного товару.


                                             Способи доставки

ТИП ДОСТАВКИ

СТРОКИ ДОСТАВКИ

ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ

СУМА
ЗАМОВЛЕННЯ

Самовивіз з аптеки

5 хвилин

Безкоштовно

Без обмеженьНова пошта по Києву і Україні

1-3 дня

від 50 грн. (згідно тарифів оператора)

Мінімальна сума замовлення від 150 грн. 

Самовивіз із аптеки

Забирайте замовлення вже через 5 хвилин після його оформлення в на сайті kraina-z.com.ua, в будь-якій найближчій аптеці мережі: : https://kraina-z.com.ua/pharmacies-ua . Просто назвіть провізору номер замовлення з SMS повідомлення про підтвердження про бронювання.
Всі замовлення бронюються на 48 годин. У повідомленні Ви отримаєте інформацію про точку самовивозу (адреса аптеки).
Зверніть увагу на режим роботи аптеки.
Замовлення, оформлені без входу в обліковий запис, не відображаються в особистому кабінеті.

Нова пошта

Термін доставки – 1-3 дні
Термін і вартість доставки залежить від населеного пункту і часу замовлення. Замовлення відправляються в той же день при оформленні до 15:00;

З базовими тарифами можна ознайомитися на сайті:
https://novaposhta.ua/ru/delivery

Умови оплати
Відмова від замовлення
Звертаємо Вашу увагу на те, що товари обміну або поверненню не підлягають!

Згідно постанови КМУ від 19 березня 1994г.№172 Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів». Доповнення №3 до постанови КМУ від 19 березня 1994г.№172
Наказ МОЗ України 19.07.2005 №360 Порядок відпуску лікарських засобів і виробів медичного призначення з аптек їх структурних підрозділів

Якість продукції
Асортимент наших аптек представлений тільки оригінальним і сертифікованим товаром від офіційних дистриб'юторів і виробників (по Вашому запиту ми надамо Вам документи, що підтверджують їх якість). 
Піклуючись про якість продукції, ми стежимо за дотриманням умов зберігання на всіх етапах.
Безпека і якість - наші основні принципи при виборі товарів і постачальників.
Приємних покупок і будьте здорові!


 

 

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре

Задати питання

Вартість Алмірал амп 0,075 3мл № 10 * * * актуальна тільки при замовленні на сайті. У мережі аптек Країна Здоров'я можна купити Алмірал амп 0,075 3мл № 10 * * * з доставкою по всіх містах України: Миколаїв, Полтава, Луцьк, Донецьк, Харків, Кіровоград, Черкаси, Дніпропетровськ, Львів, Чернівці, Одеса, Херсон, Київ, Ужгород, Хмельницький, Вінниця, Чернігів, Рівне, Житомир, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Тернопіль, Суми, Луганськ та інші. Доступна доставка кур'єром по Києву і області. Детальніше про правильне оформлення, умови доставки і оплати дивіться на сторінці.