На зміну весняній алергії на цвітіння дуже часто приходить літня алергія на деякі рослини, сезонні фрукти та овочі і навіть на сонце та воду!З червня до початку серпня триває запилення злакових трав (тимофіївка, жито, костриця), що нерідко викликає чхання, нежить та почервоніння очей у алергіків.

Такі довгоочікувані полуниця, черешня, смородина та малина також можуть становити загрозу для людей з алергією, особливо у великих кількостях.

Серед овочів найбільш алергенними вважаються помідори та червоний перець. Щоб уникнути будь-якої негативної реакції на улюблені фрукти, особливо алергічної - не варто з'їдати більше 300 грамів за раз або за день.

Купання у забруднених водоймах також може викликати алергічну реакцію на шкірі.Якщо ви знаєте, що страждаєте алергією - уникайте водойм зі стоячою водою, оскільки вона апріорі забруднена. І будь-яка речовина може легко викликати алергічну реакцію. Це ж стосується і купання у фонтанах.

Від алергії на сонце допоможе захисний одяг та косметичні засоби з високим ступенем УФ-захисту.

Якщо ви знаєте, що страждаєте сезонною алергією, подбайте про профілактику, заздалегідь зверніться до лікаря, він допоможе підібрати засоби від алергії.

Будьте здорові!