0 800 604 423
безкоштовно зі стаціонарних телефонів в межах України
 

Спільні проекти з компанією «Белла-Трейд»

Дбайлива  косметика Seni від компанії «Белла-Трейд»

На жаль, досить часто ми стикаємося з проблемою нетримання сечі у хворих або літніх людей. Для таких пацієнтів потрібен особливий догляд, не тільки за допомогою зміни підгузника, але і з додатковими гігієнічними процедурами. Так, шкіра хворого часто піддається впливу сечі або калу, що з часом може призвести до подразнення або появи виразок. Щоб запобігти дану проблему, компанія «Белла-Трейд» розробила спеціальну косметику Seni Care, яка відмінно підійде як для гігієнічних процедур, так і для дбайливого догляду за шкірою хворого.

Косметика Seni Care має оптимальний рівень pH, що сприятливо діє на суху і чутливу шкіру, яка вимагає особливого догляду, також до складу косметики входять тільки натуральні компоненти, тому вона підходить навіть для дуже чутливої ​​шкіри. Особливості косметики в тому, що вона зміцнює захисний шар шкіри, завдяки чому вона стає менш сприйнятливою до подразнення.

Широкий асортимент косметики Seni Care дає можливість підібрати захисні засоби, які будуть посилювати дію інших засобів, в рамках 3 кроків по догляду за шкірою:

Крок 1. Ніжне очищення:

- Засоби, які можуть використовуватися як з водою і без води.
- Вироби, які не містять мила, що знижує ризик роздратування шкіри.
- Багатофункціональність використання, що допомагає звести до мінімуму кількості використовуваних засобів.

Крок 2. Регенерація і активізація:

- Компоненти, які входять до складу засобів по догляду підсилюють регенерацію епідермісу, живлять і покращують мікроциркуляцію крові в шкірі, а так само зволожують і забезпечують щоденний захист чутливої ​​шкіри.

Крок 3. Ефективний захист:

- За допомогою захисних кремів з окисом цинку або з аргініном - в залежності від пріоритетного рівня захист.

В рамках спільного співробітництва компанія «Белла-Трейд» провела ознайомлювальний тренінг по догляду за лежачими хворими, а так же продемонструвала, як правильно підбирати підгузники, враховуючи особливості хворого, і якими засобами слід проводити гігієнічні процедури.

Ознайомитися з продукцією Seni ви можете в нашій інтернет аптеці