0 800 604 423
безкоштовно зі стаціонарних телефонів в межах України
 

Ми розширюємо партнерські звязки

Ми раді представити Вам наших партнерів - це команда центру «Renaissance Life». Вони знають, наскільки важливо залежній людині отримати підтримку і розуміння, в свою недугу вони готові її надати. «Renaissance Life» пропонує Вам комплексне лікування залежності, засноване на наукових дослідженнях і багаторічному досвіді роботи організації.

Психологи центру практикують групові заняття людей, об'єднаних спільною проблемою і персональні консультації. За допомогою цих методів складається індивідуальний підхід до лікування. Психологи та консультанти центру «Renaissance Life», у міру роботи з залежним допомагають йому прийти до усвідомлення проблеми свого захворювання і важливості його лікування.

Пацієнт, працюючи в групі, спілкуючись з фахівцями, набуває навиків і знання, які допомагають йому справлятися з бажанням продовжити вживання наркотиків. Реабілітаційний центр «Renaissance Life» більше 18-ти років успішно працює на ринку лікування залежності та допоміг одужати більше п'яти тисячам залежним.

www.renessanslife.com.ua